محتوا محتوا

فرماندار تفت:


فرماندار تفت گفت: دست اندرکاران و فعالان این عرصه خطیر و مقدس، طی سالهای گذشته به ویژه در نواحی روستایی دست به خلق حماسه زده اند و توانسته اند در بسیاری از مناطق این پدیده شوم را به مرز ریشه کنی کامل برسانند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، فرماندار تفت با اشاره به صدور فرمان تاریخی امام راحل عظیم الشان(ره) در خصوص تشکیل نهضت سوادآموزی گفت: سواد، پایه و بستر اصلی آموزش علوم مختلف است که می تواند راه را برای توسعه و شکوفایی و حفظ استقلال و پیشرفت هر جامعه هموار سازد و آغازگر تحولات عظیم در جهان مدرن امروز گردد.

«محمود زارع رشکوئیه» افزود: از همین منظر است که امام راحل(ره) با بینش بلند و نگاه حکیمانه خویش، بر موضوع سواد آموزی در آغازین روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تاکید ورزیدند که آن نهال نوپا و بسیج عمومی، منجر به آن شد که نه تنها بیسوادی در کشور به نحو چشمگیری کاهش یافته بلکه در آستانه ریشه کنی کامل در بسیاری از نقاط کشور قرار گیرد و مسیر رشد شتابان میهن عزیز اسلامی در عرصه های علمی و فناوری بیش از پیش هموار گردد.  

زارع اضافه کرد: خوشبختانه دست اندرکاران و فعالان این عرصه خطیر و مقدس، طی سالهای گذشته به ویژه در نواحی روستایی دست به خلق حماسه زده اند و توانسته اند در بسیاری از مناطق این پدیده شوم را به مرز ریشه کنی کامل برسانند که انتظار است با تداوم تلاش خویش تا تحقق کامل این هدف بکوشند تا انشاا... در آینده نزدیک حتی یک بیسواد و یا کم سواد در شهرستان تفت باقی نماند.

فرماندار تفت در پایان با گرامیداشت این مناسبت ارزشمند، آن را به همه عوامل آموزش و پرورش شهرستان به ویژه دست اندرکاران حوزه سوادآموزی تبریک و از خدمات ارزنده و خداپسندانه آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.