محتوا محتوا

یزدی ها و تفتی ها:


شاید با شنیدن نام کافه، محیطی تاریک و به سبک غربی تزیین‌شده در ذهن شما تداعی شود، اما ما به شما کافه‌ای را معرفی خواهیم کرد که مزین به شهداست.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، در هرجایی از کشور که باشید حتماً از فرصت تعطیلات نوروز استفاده کردید و حداقل یک‌بار هم که شده به پارک شهر خود در این ایام که حال و هوای بهاری خاصی دارد، رفته‌اید.

اگر در استان یزد یا شهرستان تفت ساکن هستید یا مسافری هستید که به یزد سفر کردید، پیشنهاد ما به شما این است که در فرصت باقیمانده از تعطیلات نوروز حتماً به پارک بزرگ شهر تفت یا همان پارک پهلوان یزدی بزرگ سر بزنید.

در این پارک می‌توانید علاوه بر استفاده از طبیعت زیبا، سرسبز و شاداب از کافه‌ای ویژه که مزین به نام شهداست بازدید کنید و یک فنجان چای و یا قهوه میهمان شهدا باشید.

شاید با شنیدن اسم کافه، محیط خاص که تاریک و به سبک غربی دکور شده است در ذهن شما تداعی شود اما کافه شهدا، کافه‌ای است که محیطش با اکثر کافه‌های سطح شهر متفاوت است؛ نه آن‌قدر تاریک است و نه آن‌قدر غربی؛  محیط روشن و دوستانه‌ای دارد برای انس با یاران خمینی(ره) و لذت بردن از فضایی معنوی.

«کافه شهدا» به همت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج محمد رسول‌الله(ص) راه‌اندازی شده است و همه‌روزه از 10 صبح الی 10 شب میزبان مسافران و همشهریان یزدی و تفتی است.

 


رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.