محتوا محتوا

رییس اداره تبلیغات اسلامی تفت خبر داد؛


رییس اداره تبلیغات اسلامی تفت گفت: راهپیمایی 13 آبان در سه نقطه شهر تفت، بخش گاریزات و بخش نیر برگزار خواهد شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت از برگزاری راهپیمایی یوم الله 13 آبان در 3 نقطه شهرستان تفت خبر داد.

حجت الاسلام مجید جعفرپور اظهار کرد: روز ۱۳ آبان به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار ثبت‌شده که علت آن سه رویداد مهم دستگیری و تبعید حضرت امام خمینی(ره) در سال ۴۳، شهادت جمعی از دانش‌آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) است.

وی افزود: روز 13 آبان نماد ایستادگی و پاسخ به زورگویی ها و توطئه های اسکتبارجهانی است و شرایط امروز کشور و وضعیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه حساسیت های خاص خود را دارد.

حجت الاسلام جعفرپور، با اشاره به یاوه گویی ها رییس جمهور آمریکا، اذعان کرد: تاثیرگذاری انقلاب اسلامی بر کشورهای اسلامی و نقش موثر آن در منطقه باعث خشم آمریکا و هرزه گویی ها ترامپ شده است.

وی با دعوت از آحاد مردم انقلابی تفت برای حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، تصریح کرد: راهپیمایی 13 آبان در سه نقطه شهر تفت، بخش گاریزات و بخش نیر برگزار خواهد شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی تفت تصریح کرد: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده، آغاز مراسم راهپیمایی 13 آبان در شهر تفت از ساعت 9 صبح برای پسران از محل هنرستان اعظم و برای دختران از محل دبیرستان زینب کبری(س) انجام شده و همایش شرکت کنندگان در این راهپیمایی ساعت 10 صبح در محل حسینیه حضرت امام(ره) خواهد بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان