محتوا محتوا

امام جمعه نیر:


امام جمعه نیر گفت: 9دی حمایت از ارزشهای والای اسلامی و انقلابی خود به پا خواسته و آبی سرد بر آتش فتنه دشمنان انقلاب اسلامی و حامیان فتنه گر آن ها بود.

امام جمعه نیر در گفتگو با خبرنگار صبح تفت به مناسبت سالروز حماسه 9 دی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال  88 ، اظهارداشت: حضور کم نظیرمردم درپای صندوقهای رأی می رفت که برگ زرین دیگری در دفتر خاطرات جمهوری اسلامی به ثبت برساند اما به رغم فاصله 13 میلیونی فرد منتخب با رقیبش آتش فتنه ای بر پاساخت که نه تنها شیرینی این حماسه پرشور را در کام ملت ایران تلخ بلکه موجبات خرسندی دشمنان انقلاب اسلامی را نیز فراهم کرد.

حجت الاسلام «محمود دهقانپور» افزود: اصلی ترین هنر سران فتنه این بود که برخی عناصر ضد انقلاب و زاویه دار با نظام که تا آن روز جرأت عرض اندام نداشتند را به افتخار موج مرموز سبز و انقلاب مخملی آمریکائی و پرچمداری برخی خواص بی بصیرت به کف خیابانها برای پیاده نمودن اغراض شومشان کشاند.

وی اضافه کرد: با اغتشاش فتنه گران در روز قدس، 13 آبانماه، 16 آذر که با پاره کردن و آتش زدن عکس امام راحل (ره) و خصوصا بی احترامی به ساحت مقدس حضرت ابا عبد الله الحسین(ع) در روز عاشورا به اوج خود رسید، کاسه صبر ملت ایران سرریز شد و این ملت بصیر و همیشه در صحنه با حضور حماسه ساز خود در روز 9دی ماه به حمایت از ارزشهای والای اسلامی و انقلابی خود به پا خواسته و آبی سرد بر آتش فتنه دشمنان انقلاب اسلامی و حامیان فتنه گر آن ها ریخت و حماسه ای پر افتخار وجاودانه را در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رساند.

دهقانپور در پایان گفت: ایمان اتحاد و بصیرت را ازجمله مهمترین عوامل این حادثه بزرگ می توان برشمرد که از سوی گروهها، حزب ها و توده های مختلف ملت قهرمان ایران اسلامی رقم خورد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.