محتوا محتوا

استاندار یزد در تفت:


استاندار یزد در جمع مردم دهستان سانیج تفت گفت: ضعف هایی هم در نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که به ما مسئولان بر می گردد و ما مسئولان باید خودمان را عادت دهیم به اینکه اگر اشتباه کردیم؛ عذرخواهی کنیم و آن ها را اصلاح کنیم.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، استاندار یزد پیش افتتاح پروژه گازرسانی به 18 روستای منطقه سانیج، فیض آباد و صادق آباد و در جمع مردم گفت: ایام الله سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی را خصوصا خدمت اهالی منطقه سانیج تبریک و شادباش عرض می کنم واز اینکه وقت شما مردم را گرفتم و مزاحم شما عذرخواهی می کنم.

محمود زمانی قمی افزود: توفیق داشتیم در معیت نماینده تفت و میبد، فرماندار و مسئولان در خدمت شما مردم باشیم و بیش عرض ادب کنیم به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و این ایام خجسته و فرخنده را تبریک بگوییم ؛ ان شالله همه ما آماده می شویم تا برای صیانت از کیان انقلاب اسلامی در راهپیمایی با عظمت 22 بهمن شرکت کنیم و به تعهد ملی و مذهبی خود عمل کنیم.

عالی ترین مقام اجرایی استان یزد با تشکر از مدیرعامل شرکت گاز استان، خاطرنشان کرد: اینکه گازرسانی به منطقه سانیج و 18 روستا آن از طرف و شرکت گاز استان شش ماه زودتر از موعد مقرر انجام می شود، نشان دهنده همت والا و تلاش همکاران ما در شرکت گاز استان است.

وی اذعان داشت: امیدواریم توسط کسانی که این موضوعات تبیین و ارائه می شود حتماً خدمت جمهوری اسلامی و دولت را به مردم بگویند؛ ممکن است که واقعاً یک پروژه ای هم شروع بشود ولی به خاطر امکانات ضعیف و اعتبارات کم خدای نکرده دیرتر انجام بگیرد؛ این امری طبیعی است همانطور که ممکن است پروژه ای زودتر به سرانجام برسد و امکان عکس آن هم وجود دارد در عین حال باید دست به دست هم بدهیم و ایرانی آباد را بسازیم.

وی ادامه داد: من در مصاحبه تلویزیونی امروز صبح هم که با مردم صحبت می کردم در مقایسه سال 57 و 96 به عرض مردم عزیز و بزرگوار رساندم که در حوزه برق، گاز و ریل و بسیاری از بخش ها در کجا بودیم و الان کجا هستیم؟؛ به هر حال این نعمت هایی که برکت جمهوری اسلامی در بخش های مختلف به وجود آمده است نیازمند سپاس و قدردانی است.

استاندار یزد تصریح کرد: اما ضعف هایی هم در نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که به ما مسئولان بر می گردد و ما مسئولان باید خودمان را عادت دهیم به اینکه اگر اشتباه کردیم؛ عذرخواهی کنیم و آن ها را اصلاح کنیم.

وی ادامه داد: تنها مجموعه که در طول انقلاب به وظیفه خود خوب عمل کرده است مردم بوده اند؛ هم در برپایی و شکل گیری انقلاب اسلامی و هم در تدوام آن و هم در دفاع از کیان و حریم کشور و انقلاب و لذا اگر ضعفی هست متوجه ما مسئولان است و طبیعی است که انسان ها خطا می کنند و هیچ مسئولی مستثنی از این موضوع نیست.

زمانی قمی تاکید کرد: اما اگر اشتباهی بود باید اصلاح کنیم و در برابر دریای خروشان ملت سر تواضع فرود بیاوریم در عین حال خدمات بزرگ این انقلاب با عظمت را باید ببنیم و پاس بداریم و برای همه کسانی که خون دادند؛ تلاش کردند و کشور را مدیریت کردند و امروز در میان ما نیستند طلب مغفرت و حشر با سیدالشهدا را از خدای متعال داشته باشیم.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان