محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل

رئیس آبفا شهری تفت:

قطعی آب نداریم، افت فشار چرا! / تفتی ها صرفه جویی کنند


رئیس اداره آب و فاضلاب شهری تفت گفت: قطعی آب تنها در زمانی که آب انتقالی به استان یزد قطع شده بود رخ داد که آن هم فقط در قسمتی از خیابان دارائی و شهرک احرار بود.

به کزارش خبرنگار صبح تفت، چند روزی است که افت فشار آب و حتی قطع آب در برخی از مناطق شهر تفت، برای شهروندان تفتی مشکل ساز شده است.

قطعی بودن اطلاع آب در مناطقی مانند شهرک احرار، شهرک بهاران  و شهرک جانبازان و افت فشار در سایر مناطق  شهر تفت باعث نارضایتی مردم شده است.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت در رابطه با قطعی آب در برخی از محلات تفت گفت : در حال حاضر ما هیچگونه قطعی آب در هیچ یک از مناطق شهر تفت نداریم.

موسوی ادامه داد: قطعی آب تنها در زمانی که آب انتقالی به استان یزد قطع شده بود رخ داد که آن هم فقط در قسمتی از خیابان دارائی و شهرک احرار بود.

وی با اشاره به اوج گرما و پیک مصرف آب در شهر تفت گفت: به علت فصل تابستان و اوج گرما مصرف آب در شهر تفت از پیک مصرف عبور کرده است و متاسفانه شاهد افت شدید فشار آب در شهر تفت هستیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه ساعت پیک مصرف آب در شهر تفت از 16 الی 18 است، اذعان داشت: امیدواریم با صرفه جویی شهروندان عزیز تفتی آب در شهر تفت به متوسط فشار خود برسد.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا فشار آب در برخی مناطق شهر تفت بیشتر و در برخی مناطق کمتر است، تصریح کرد: علت اینکه در برخی از محلات شهر تفت آب فشار مناسبی دارد و برخی مناطق فشار آب کمتر است به خاطر اختلاف سطح است؛ فشار آب در محلاتی مانند شهرک بهاران، شهرک جانبازان و شهرک احرار تفت به خاطر اختلاف سطح پایین تر است.

موسوی با بیان اینکه همه تلاش مجموعه ابفا شهری تفت تامین آب شرب سالم و پایدار بر شهروندان  شریف این خطه است، اذعان داشت: امیدواریم با صرفه جویی و کاهش مصرف در ساعات پیک شاهد قطعی یا جیره بندی در شهر زیبای تفت نباشیم.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.