محتوا محتوامراسم بزرگداشت یاد و خاطره رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و استوانه استوار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از سوی دفتر امام جمعه محترم تفت، فرمانداری و دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان صبح پنجشنبه برگزار می شود.

فرماندار تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، از برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در تفت خبر داد.

محمود زارع رشکوئیه افزود: آيت ا... هاشمي رفستجاني، فرزند معنوي حضرت امام(ره) و يار هميشگي و رفيق ديرين رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) بود كه خدمات بي نظير و شجاعانه اش از فرماندهی دوران دفاع مقدس تا مدیریت سازندگی کشور در قامت رياست جمهور ايران اسلامي، از شورای انقلاب تا ریاست مجلس شوراي اسلامي، از ریاست مجلس خبرگان تا مديريت هوشمندانه و جامع نگر در مجمع تشخیص مصلحت نظام، برگهاي زريني در دفتر پرتورق افتخارات اين انسان وارسته است كه هرگز از ياد و خاطره ملت قدرشناس و رشيد ايران اسلامي پاك نخواهد شد.

این مقام مسئول با دعوت از اقشاز مختلف مردم و مسئولان برای شرکت در این مراسم گفت: فقدان هاشمی ضايعه اي جبران ناپذير و دشوار است كه تنها در سايه لطف الهي قابل تحمل خواهد بود.

گفتنی است مراسم بزرگداشت یادوخاطره آیت الله هاشمی صبح فردا پنجشنبه 23 دی ماه، ساعت 10 صبح از سوی دفتر امام جمعه، فرمانداری و دانشگاه آزاد تفت در مسجد امام(ره) این شهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.