محتوا محتوا

در سفر يكروزه معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد به شهرستان تفت صورت پذيرفت:


معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد در ادامه سفرهاي كاري به شهرستانهاي استان، با حضور در شهرستان تفت، ضمن بازديد از برخي پروژه هاي مهم در سطح شهرستان، در معيت فرماندار و در روز ملاقات هاي مردمي به ديدار و گفتگو با جمعي از مردم عزيز پرداخت و دستورات لازم را براي حل مسائل و مشكلات آنان صادر كرد.

به گزارش صبح تفت، به نقل از روابط عمومي فرمانداري تفت،  "سيد محمدرضا سيد حسيني" در سفر يك روزه كاري خود به تفت، در روز معمول ملاقاتهاي مردمي، با حضور در محل فرمانداري، به ديدار و گفتگو با مراجعين پرداخت و ضمن استماع مسائل و مشكلات مردم، دستورات لازم و مقتضي را براي حل آن صادر كرد.

يادآور مي شود روزهاي يكشنبه هر هفته، روز ملاقات هاي مردمي فرماندار تفت محسوب شده و مردم با حضور در محل فرمانداري به صورت رو در رو به بيان مسائل و مشكلات خود مي پردازند.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد در ادامه اين سفر از چند پروژه عمراني در تفت بازديد و در جريان ميزان پيشرفت كار و مسائل و مشكلات آن قرار گرفت و دستورات لازم براي تسريع در انجام اين پروژه‌ها را صادر كرد.

سيد حسيني سپس همچنين با حضور در بخش هاي كمتر برخوردار نير و گاريزات و كهدوئيه از چندين پروژه مهم عمراني در اين بخشها بازديد و در جريان ميزان پيشرفت و مسائل و مشكلات اين پروژه هاي عمراني قرار گرفت.

گزارش تصويري بازديد معاون عمراني استاندار يزد از بخشهاي نير و گاريزات و كهدوئيه متعاقبا ارسال خواهد بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.