محتوا محتوا

مدیر عامل شرکت گاز استان در تفت:


مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی دهستان سانیج تفت گفت: در حال حاضر 96 درصد جمعیت استان یزد و 84 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز بهره می برند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی دهستان سانیج تفت گفت: گاز محور اصلی و پیشبرد توسعه است و مهمترین عامل در توسعه صنعتی انرژی پاک یا همان گاز است؛ خوشبختانه امروز با اجرای پروژه های گازرسانی در سراسر استان، بستر توسعه و رفاه مردم شهید و پرور سختکوش یزد فراهم شده است.

منوچهر فلاح افزود: امروز تمام مناطق شهری استان یزد از نعمت گاز برخوردار هستند و از 542 روستای دارای شرایط گازرسانی، 370 روستا از این نعمت الهی برخوردار شده اند؛ همچنین 53 روستا در حال توسعه شبکه گازرسانی توسط پیمانکاران و 39 روستا هم در حال طی مراحل قانونی برای انتخاب پیمانکار است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 96 درصد جمعیت استان یزد و 84 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز بهره می برند.

فلاح، از افتتاح و بهره برداری طرح های شرکت گاز استان یزد با اعتباری بالغ بر 413 میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر خبر داد و اذعان داشت: گازرسانی به 27 روستا، 14 واحد صنعتی و راه اندازی مانیتورنیگ شرکت  ملی گاز از جمله مهمترین پروژه های شرکت گاز استان در ایام الله دهه فجر است.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در رابطه با پروژه گازرسانی دهستان سانیج نیز گفت: پروژه گازرسانی به منطقه سانیج با اعتبار 145 میلیارد ریال شامل 13 کیلومتر شبکه توزیع، 12 کیلومتر خط تغذیه، یک عدد ایستگاه سی جی اس با ظرفیت 10 هزار مترمکعب برساعت، یک عدد ایستگاه تی بی اس با ظرفیت 10 هزار مترمکعب برساعت، یک ایستگاه تی بی اس با ظرفیت 5 هزار مترمکعب برساعت و نصب 3 هزار عدد انشعاب گاز برای 18 روستای این دهستان انجام گرفته است.

وی ادامه داد: از نقاط قوت این پروژه سرعت انجام بود چراکه با توجه به کوهستانی بودن منطقه زمان اجرای پروژه دوسال پیش بینی شده اما با سرعت خوب پیمانکار موفق شرکت گاز، این پروژه که از تیر سال 1395 اغاز شده بود به رغم تمام سختی ها شش ماه زودتر تمام شد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.