محتوا محتوا

پس از انصراف پیرنیا؛


شورای شهر تفت گزینه جدید خود برای شهرداری تفت را به استانداری معرفی کرده است.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، پس از کش و قوس های فراوان گزینه معرفی شده از سوی شورای شهر تفت برای شهرداری تفت از قبول این مسئولیت خودداری کرد.

محمد رضا پیرنیا در متن انصراف خود آورده است:« شهر تفت باغ شهری است نمونه در دل کویر استان یزد و مرکز جغرافیایی ایران ؛ که مردم خون گرم ، مهربان و میهمان نواز آن ، گرمی این شهر زیبا را خلق نموده اند .

این زیبا شهر، سرزمین مردمان فکور و شکور است. سخت کوشی مردمان این شهر، فضای سبز زیبا، امنیت شهری، پاکیزگی محیط شهر، زندگی مسالمت آمیز ادیان و بسیاری از شاخصه های یک شهر مطلوب و ایده آل؛ از ویژگیهای منحصر بفرد این باغ شهر نمونه است .

مدیریت این زیبا منظر آرمانی و همکاری با مدیرانی دلسوخته و عاشق و خدمت به مردمانی فهیم ، دانا و شهید پرور ؛ لایق مدیری است توانمند ، متخصص و متعهد که دل در گرو شهری پویا و پایدار داشته باشد .

اینجانب ضمن احترام به دعوت اعضای محترم شورای اسلامی شهر تفت و قدردانی از پیگیری معاونین و مدیران محترم استان و شهرستان تفت و تشکر از اعتماد شهروندان نیک گفتار و پاک کردار و ولائی این دیار و حسن نظر اصحاب رسانه ؛ از وقفه ای که در انتخاب شهردار باغ شهر تفت حاصل شد و امکان حضور و خدمت بنده را میسر ننمود، صمیمانه پوزش طلبیده و از خداوند رحمان، آرزوی مانایی و پایائی این شهر را با انتخاب فردی لایق و خدمتگذاری مخلص، بعنوان شهردار خواهانم و امیدوارم با تسریع در انتخاب فرد جدید، شاهد بالندگی و فروزندگی هر چه بیشتر تفت و تفتی تباران عزیز باشیم.»

پس از گذشت  چند روز از این اعلام انصراف، شورای شهر تفت پس از دعوت حضوری از گزینه ها برای گرفتن برنامه و جلسات متعدد، گزینه جدید خود یعنی «سید مصطفی فاطمی‌فیروزآبادی» را به عنوان شهردار تفت به استانداری معرفی کرد.

اما با گذشت نزدیک به یک ماه هنوز صدور حکم فاطمی در هاله از ابهام قرار دارد؛ ‌در سوابق اجرایی فاطمی عناوینی چون معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، مسئول ساماندهی تشکل‌های اجتماعی استان، مدیر گردشگران جوان سازمان ملی جوانان استان، بیر دوره اول و دوم شورای استان و مدیر شرکت نمایشگاه بین المللی استان یزد را یدک می‌کشد.

حال باید دید صدور حکم سید مصطفی فاطمی انجام خواهد شد! و یا مشکلات خاصی مانع از صدور حکم وی می شود؟!
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.