محتوا محتوا

رئیس اورژانس استان:


رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان یزد گفت: اجرای سیستم جدید اورژانس به صورت استانی به نفع مردم شهرستان تفت است.

به گزارش صبح تفت، احمد دهقان در نشست خبری صبح امروز در شهرستان تفت اظهار داشت: چنانچه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت به عنوان نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان و فرماندار تفت به این نتیجه برسند که اجرای سیستم استانی اورژانس به نفع مردم شهرستان تفت نیست سریع آن را به حالت قبل برمی‌گردانیم.

وی با اشاره به اینکه ناوگان اورژانس تفت در سال گذشته کاملا نوسازی شده است ادامه داد: اجرای سیستم جدید اورژانس به صورت استانی به نفع مردم شهرستان تفت است و پدر و مادر خود من ساکن تفت هستند و حداقل کاری نمی کنم که به ضرر پدر و مادر خودم باشد.

دهقان وظیفه اورژانس را اعزام آمبولانس برای مواقع تهدید حیات برشمرد و گفت: ما برای مواردی مثل دل‌درد آمبولانس اعزام نمی‌کنیم چون در این صورت نمی‌توانیم به مواردی که ضروری‌تر است و حیات یک فرد در خطر است کمک کنیم.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از تماس با مرکز اورژانس؛ آمبولانس اعزام می‌شود و در این حین مشاوره‌های لازم توسط فرد متخصص به فرد تماس گیرنده داده می‌شود گفت: تاکنون در شهرستان تفت 2نفر بر اساس این مشاوره‌ها به زندگی برگشتند.

رئیس اورژانس یزد با بیان اینکه فرماندار تفت از این طرح حمایت کرده است گفت: به نظر من این طرح به نفع مردم شهرستان تفت است ولی چنانچه مدیر شبکه بهداشت و درمان و فرماندار تفت حس کنند به نفع مردم نیست سریع آن را بر‌می‌گردانیم.

به گزارش فارس، شهرستان تفت اولین و تنها شهرستانی است که اورژانس آن به صورت استانی اداره می‌شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.