محتوا محتوا

رییس اداره ورزش و جوانان تفت خبرداد:


رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تفت گفت: 981 نفر ورزشکار در تفت فعالیت می کنند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، از وجود 38 هیئت ورزشی در این شهرستان خبر داد.

«سیداصغرحسینی» افزود: از 38 هیئت ورزشی شهرستان تفت، 32 هیئت شامل فوتبال، شنا، نجات غریق، سوارکاری، تیراندازی، تنیس روی میز، تکواندو، کونگ فو، بدمینتون، کاراته، کشتی، جودو، اسکیت، ژیمناستیک، همگانی، هاکی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، پهلوانی و زورخانه ای، شطرنج، روستایی(مرکزی، نیر، گاریزات)، پزشکی، پرورش اندام، موتورسواری، انجمن های ورزشی، سه گانه، رزمی و ووشو فعال هستند.

وی تعداد ورزشکاران سازمان یافته شهرستان تفت را 981 نفر دانست و گفت: از این تعداد 751 نفر را آقایان و 230 نفر را بانوان تشکیل می دهند که تحت پوشش بیمه ورزشی نیز قرار دارند.

حسینی، سرانه ورزشی برای هر نفر تفتی را 1.34 مترمربع بیان کرد و اذعان داشت: 7 سالن سرپوشیده، 7روزخانه، استخرسرپوشیده، چمن مصنوعی و طبیعی ورزشگاه آزادی، 18 مجموعه ورزشی فعال در تفت هستند.

وی سال های ورزشی شهرستان تفت را سالن های تختی و چمران در شهر تفت، سالن کهدوئیه، دهشیر، نیر، بنادکوک و سخوید در روستای ها برشمرد.

این مقام ورزشی در پایان با ابراز امیدواری برای پیشرفت روزافزون ورزش تفت، ورزشکاران این شهرستان را توانمند و با استعداد دانست و گفت: همه تلاش ما این است تا زیر ساخت های لازم برای فعالیت ورزشکاران فراهم شود.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


م
باسلام و ادب
اين مسئول محترم بهتره بفرمايند در حوزه جوانان چكارهايي كردند
درسته كه ورزش هم به جوانان مرتبطه
ولي نوشته ورزش و جوانان بالاي سر ادارشون

يعني ورزش جدا
جوانان جدا
بايد ارائه گزارش بدهند

بسم الله
ما خو گف زياد داريم بابت جوانان
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱ ۲۱:۰۶