محتوا محتوا

رئیس شورای شهر تفت:


رئیس شورای شهر تفت در مراسم استقبال از کاروان دانش آموزی سرزمین های راهیان نور گفت: برنامه هایی بیشترین و ماندگارترین نتایج و اثرات فرهنگی و معنوی را بروی جامعه بویژه قشر دانش آموز خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، اعضای شورای شهر تفت با حضور در مراسم استقبال از کاروان دانش آموزی سرزمین های راهیان نور، این زائران را بدرقه کردند.

رئیس و دوتن از اعضای شورای شهر صبح امروز با حضور در گلزار مرکزی شهدای تفت، زائران دانش آموز سرزمین های راهیان نور را بدرقه کردند.

رئیس شورای شهر تفت در حاشیه این مراسم با تشکر از دست اندرکاران برگزاری این اردو گفت: چنین برنامه هایی بیشترین و ماندگارترین نتایج و اثرات فرهنگی و معنوی را بروی جامعه بویژه قشر دانش آموز خواهد داشت.

سید مهدی اعرابی با بیان اینکه مجموعه شهرداری و شورای شهر حمایت از چنین برنامه ها و اقدامات را وظیفه خود می داند، ادامه داد: شهدا چراغ راه ما هستند که همه دستاورد ها و پیشرفت امروز کشور به برکت خون این عزیزان است و مسئولان در هر رده و مرتبه ای باید مدیون و خدمتگزار شهدا باشند.

وی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس مجموعه ای غنی و بی بدیل در تاریخ است، افزود: راه حل اساسی و قطعی برای عبور از مشکلات فعلی کشور، توجه و الگوگیری از رفتار، روحیه و فرهنگ رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.


گفتنی است 120 دانش آموز تفتی صبح امروز در اردویی 4 روزه به سرزمین های راهیان نور اعزام شدند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.