محتوا محتوا

امام جمعه ابرکوه:


امام جمعه ابرکوه گفت: تجربه نشان داده است استاندار پروازی هر چند دلسوزانه عمل کند؛ نمی تواند کارایی مطلوب داشته باشد.

به گزارش صبح تفت به نقل از سروابرکوه، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه، امشب در بحث تفسیری خود در جمع نمازگزاران مسجد جامع، در خصوص معرفی استاندار جدید یزد گفت: چندی قبل با یکی از نمایندگان محترم استان در خصوص گزینش استاندار جدید صحبت کردم و توصیه کردم که مثل گذشته رابطه ای عمل نکنید و در گزینه استاندار مصالح استان را در نظر بگیرید نه حوزه انتخابیه خاص.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: چرا که تجربه نشان داده است استاندار پروازی هر چند دلسوزانه عمل کند؛ نمی تواند کارایی مطلوب داشته باشد.
حسینی خاطر نشان کرد: در این خصوص با بعضی نمایندگان دیگر و مسئولین استانی هم گفتگو داشتیم اما سرانجام تصمیم با وزارت کشور است و امیدواریم فردی دلسوز و پرتلاش برای استان انتخاب کنند.

وی گفت: در گفتگویی که امروز با یکی از مقامات وزارت کشور صورت گرفت بر، داشتن شاخصه های تجربه، کاردانی، داشتن روحیه بسیجی، مدیریت جهادی، عدم گرایش جناحی و حسن تعامل با مسئولین روحانی و اجرایی در استان برای گزینه کردن استاندار یزد تأکید کردم.

امام جمعه ابرکوه تصریح کرد: در نتیجه وی اعلام کرد آخرین تصمیم بر این است که نامزدهای استانی و بومی، در دور جدید منظور نباشند و استاندار غیر بومی خواهد انتخاب شود.

حسینی گفت: در این خصوص بنده حرف و امّا داشتم که نیروی غیر بومی ممکن است به دلایل آشنا نبودن با زوایای پیدا و پنهان امور جاری و جغرافیایی در مناطق مختلف استان، نتواند کارآیی مطلوب داشته باشد. در پاسخ گفته شد: قول می دهیم نیروی غیر بومی مسلط بر استان و آشنا با شرایط منطقه بیاید، ضمن اینکه استان های مرزی در اولویت اقدام هستند پس قطعاً در هفته جاری استاندار یزد معرفی نخواهد شد.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.