محتوا محتوا

امام جمعه تفت:


امام جمعه تفت گفت: استاندار جدید یزد با انتصاب مدیران جهادی در رفع مشکلات و معضلات اقتصادی، معیشتی و فرهنگی اجتماعی استان از فرصت و توفیق به دست آمده حداکثر بهره را ببرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم غفوری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر تفت با یاداوری مناسبت های تاریخی یوم الله 13 آبان و سالروز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گرامیداشت این روز را مهم برشمرد.

وی  حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان را باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان خصوصا آمریکا دانست و اظهار کرد: از عموم همشهریان مخصوصاً دانش‌آموزان و دانشجویان می‌خواهم در راهپیمایی این روز بزرگ و سرنوشت‌ساز شرکت نمایند.

امام جمعه تفت با اشاره به سفر رؤسای جمهور روسیه و آذربایجان به ایران و دیدارشان با مقام معظّم رهبری اظهار امیدواری کرد:این رؤسای جمهور توصیه‌های ایشان را به‌ کارگیرند تا انشاءا... در آینده شاهد اتّحاد و همدلی ملّت‌های منطقه در خنثی سازی هر چه بیشتر توطئه‌های دشمنان باشیم.

حجت الاسلام غفوری با یاداوری در پیش بودن اربعین حسینی و حضور میلیونی مردم ایران در پیاده روی حماسی اربعین بیان کرد:  به همین مناسبت مراسم پیاده‌روی صبح روز اربعین در تفت و نماز باران  در بعدازظهر روز اربعین در گلزار شهدا برگزار می‌شود.

امام جمعه تفت در بخش دیگری از خطبه دوم، انتصاب استاندار جدید یزد را تبریک گفت و تأکبد کرد: استاندار با انتصاب مدیران جهادی در رفع مشکلات و معضلات اقتصادی، معیشتی و فرهنگی اجتماعی استان از فرصت و توفیق به دست آمده حداکثر بهره را ببرد.

 

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.