محتوا محتوا

مدیر سینما دیدار تفت خبر داد

استقبال 12 هزار نفری مردم تفت از سینما دیدار تفت/ «خوب بد جلف» رکوردار بیشترین فروش گیشه سینما تفت


مدیر سینما دیدار شهرستان تفت گفت: تاکنون حدود 12 هزار نفر از مردم تفت به تماشای فیلم های اکران شده در این سینما پرداختند.

مدیر بخش خصوصی سینما دیدار شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، اظهار داشت: سینما دیدار تفت بیش از دو سال و نیم است که به صورت حرفه ای با حمایت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت در حال فعالیت است.

«محسن فلاح تفتی» افزود: در بدو و شروع فعالیت سینما، فاصله نزدیک تفت به مرکز استان و همچنین عدم اطلاع و توجه مردم به راه اندازی و فعالیت سینما باعث شده بود تا آنگونه که باید از اکران های سینمای تفت استقبال نشود.

وی ادامه داد: با مشاهده این وضعیت، همه تلاش و انرژی ما به بحث بروزرسانی و معرفی سینما دیدار معطوف شد در همین راستا تلفن و سامانه گویا، تبلیغات عمومی از طریق رسانه های و فضای مجازی، فضاسازی محیطی، اکران سریع و بروز فیلم های روزسینماهای کشور، تشویق و تخفیف برای استفاده سینما دیدار و گیشه خرید و فروش بلیط پیگیری و راه اندازی شد.

فلاح با بیان اینکه از ابتدای راه اندازی سینما دیدار تفت تاکنون حدود 12 هزار نفر از مردم تفت به تماشای فیلم های اکران شده در این سینما پرداختند، تصریح کرد: هرچند استقبال مردم تفت از سینما در طی این دوسال قابل قبول بوده است اما سینما دیدار تفت ظرفیت های ویژه و زیادی دارد که با مشارکت مردم پویا خواهد شد.

مدیر بخش خصوصی سینما دیدار تفت در تشریح اقدامات انجام شده برای پویایی سینما دیدار تفت گفت: اجرای برنامه فرهنگی  پاتوق هنری باغشهر، اجرای زنده تئاتر و موسیقی و.. از جمله فوق برنامه های اکران فیلم در سینمای تفت است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون 48 فیلم در سینمای تفت اکران شده است، خاطرنشان کرد: از میان این 48 فیلم، «خوب بد جلف»، «گشت 2»،«پات کین» و«خالتور» رکوردار بیشترین میزان فروش هستند.

فلاح با دعوت از اقشار مختلف تفت برای استفاده از سینما دیدار تفت گفت: سینمای تفت همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در چهار سانس در ساعت های 16، 18، 22و20 فیلم های روز کشور را اکران خواهد کرد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.