محتوا محتوا

خطیب جمعه تفت:


امام جمعه تفت گفت: اصلح کسی است که انقلاب و دستاوردهای آن را دغدغه خود بداند و حافظ راه شهدا و ادامه دهنده راه امام باشد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نمازجمعه با تبریک سالروز ولادت حضرت مهدی(عج)، گفت: مردم ولایتمدار و مهدوی تفت در سالروز ولادت امام دوازدهم، شهر تفت را به قدوم این امام همام نورافشانی کردند که باید آن ها خدا قوت گفت.

حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری ادامه داد: آیه «بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین» بیان می کند که اگر شما ایمان داشته باشید بقیه آثار الهی که بر روی زمین باقی مانده است برای شما بهتر است.

خطیب جمعه تفت افتتاح مصلی بزرگ قدس تفت همزمان با ایام ولادت حضرت صاحب الزمان(عج) را یاد آور شد و گفت: مصلی قدس تفت همزمان با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه استان افتتاح شد.

وی با تاکید بر سرنوشت تعیین کننده انتخابات برای کشور، اذعان داشت: صالح ترین، مومن ترین، باتقواترین و دلسوزترین، مهم ترین ویژگی هایی است که مردم باید بر اساس آن انتخاب و رای دهند.

امام جمعه تفت ادامه داد: اصلح کسی است که انقلاب و دستاوردهای آن را دغدغه خود بداند و حافظ راه شهدا و ادامه دهنده راه امام باشد.

غفوری همچنین به کشتار مردم مظلوم یمن اشاره  و اظهار داشت: مجامع بین المللی در مورد کشتار مردم مظلوم یمن خفه شده اند؛ فقر و کشتار مردم در یمن به فاجعه تبدیل شده است و کسی به فکر این مظلومان نیست.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.