محتوا محتوا

گزارش صبح تفت؛


در این گزارش 6 نامزد اصلی حوزه انتخابیه تفت و میبد را معرفی می کنیم.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، پرونده ثبت نام در حوزه انتخابیه تفت و میبد با حضور 39 داوطلب بسته شد.

در این گزارش اصلی ترین چهره های ثبت نامی در این حوزه را خواهید شناخت:

 

سفید بخت خود را می آزماید!

همانطور که پیش بینی ها نشان می داد «غلامعلی سفید» استاندار اسبق یزد در دوره سازندگی و اصلاحات با حضور در ستاد انتخابات شهرستان تفت ثبت نام خود را انجام داد؛ سفید پس از دوران مسئولیت به صورت گسترده تر وارد فعالیت های اقتصادی شد. وی از جمله موسسان شرکت پیشگامان کویر و رئیس هیئت مدیره موسسه جواد الائمه یزد می باشد.
سفید همچنین در سال 1392 به ریاست ستاد هاشمی در استان یزد منصوب شد.


 

 فرزاد همچنان چشم به مجلس دارد
«علیرضا فرزاد» نماینده دوره سوم مجلس شورای اسلامی مردم تفت، بار دیگر از حوزه انتخابیه تفت و میبد کاندیدا شد. فرزاد سال ۱۳۶۷ در سومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌تفت شرکت کرد و با کسب مجموع ۳۶هزار و ۹۱ رای به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی‌انتخاب شد.

 


اعرافی بازهم آمد
دکتر حسین اعرافی که پیش از این نیز در سال 1390 در انتخابات مجلس شرکت کرده بود و بعد از حجت الاسلام یحیی زاده بیشترین رای را آورد مجددا برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرد.اعرافی پس از ادای احترام به روح امام جمعه فقید تفت و شهدای گرانقدر این شهر در ستاد انتخابات تفت حاضر شد. دکتر اعرافی متخصص اطفال  ورئیس بیمارستان شاه ولی یزد می‌باشد.

 


تجربه متفاوت روانبخش از حضور در انتخابات
حجت الاسلام «قاسم روانبخش» در آخرین روز مهلت ثبت نام در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تفت و میبد کاندیدا شد. وی اصالتاً اهل میبد و دانشجوی دکتری معارف اسلامی‌گرایش انقلاب اسلامی‌ است. وی تا کنون سابقه عضویت  هیئت علمی‌موسسه آموزشی و تحقیقاتی امام خمینی، تدریس حوزه ودانشگاه، تالیف چندین کتاب، مشاور استاندار سابق قم و عضو شورای شهر قم در دو دوره را داشته است.

 ثبت نام خانوادگی براداران وحیدی
حجت الاسلام «شهاب الدین وحیدی» هم با حضور در ستاد انتخابات شهرستان تفت ثبت نام خود را انجام داد. شهاب الدین وحیدی عضو هیأت علمی گروه فلسفه و حکمت اسلامی دانشگاه آیت الله حائری میبد است و تا کنون کتابهایی با عناوین مرجئه، اسرار الصلاه 6جلد، درآمدی به آیین پروتستان و عقل در ساحت دین به رشته تحریر درآورده است.

 «سراج الدین وحیدی»  برادر وی نیز در انتخابات شرکت کرد. وحیدی در دوره ششم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد بوده است. نام وی نیز در لیست نمایندگان متحصن مجلس ششم به چشم می خورد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.4 stars out of 5.