محتوا محتوا

این الرجبیون؛


مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تفت از اغاز ثبت نام اعتکاف دانش آموزی در تفت خبر داد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، با بیان اینکه  ثبت نام مراسم اعتکاف دانش آموزی در شهرستان تفت از روز شنبه آغاز شده است، گفت: دانش آموزان برای ثبت نام می توانند به دفاتر انجمن های اسلامی دانش آموزی در مدارس یا دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی تفت واقع در سرده خیابان آیت الله طالقانی مراجعه کنند.

«حمیدرضا کافی تفتی» با اشاره به اینکه برنامه معنوی اعتکاف دانش آموزی در سال گذشته با استقبال خوب دانش آموزان دختر و پسر شهرستان تفت همراه بود؛ ابراز امیدواری کرد در اعتکاف پیش رو نیز دانش آموزان از این برنامه معنوی به خوبی استقبال کند.

وی با بیان اینکه 18 اسفند ماه آخرین مخلت ثبت نام است، افزود: برای افرادی که ثبت نام نمایند حداکثر تا تاریخ 22 اسفندماه کارت اعتکاف صادر می شود و در زمان اعتکاف از ورود افرادی که کارت اعتکاف نداشته باشند ممانعت می شود؛ لذا افرادی که تمایل به حضور در این برنامه دارند ثبت نام خود را به بعداً موکول نکنند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی تفت مکان اعتکاف برادران را مسجد شوده سفلی و مکان اعتکاف خواهران را مسجد امام علی(ع) عنوان کرد و گفت: با توجه به برنامه ریزی هایی که از سه ماه پیش آغاز شده، برنامه های خوب فرهنگی_مذهبی تدارک دیده شده است.

کافی با بیان اینکه مدیریت غالب برنامه های اعتکاف از سوی دانش آموزان توسط ستاد دانش آموزی انجام می شود از حمایت مدیر فهیم و فعال آموزش و پرورش تفت و از همکاری هیئت امنای مساجد شوده سفلی و امام علی(ع)  قدردانی و تشکر کرد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان