محتوا محتوا

به همت بهزیستی تفت صورت گرفت


یک مرکز اقامتی میان مدت درمان سوء مصرف مواد و دو مهد کودک شهری در شهرستان تفت همزمان با ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی یک مرکز اقامتی میان مدت درمان سوء مصرف مواد و دو مهد کودک شهری همزمان با پنجمین روز دهه فجر در شهرستان تفت اقتتاح شد.

معاون فرمانداری تفت در آیین راه اندازی مرکز اقامتی میان مدت سوء مصرف مواد مخدر، گفت: ایجاد مراکز ترک اعتیاد کاری سخت و پرمشغله ای است، چنانچه خوب مدیریت شوند، ثمره زیادی دارد.

ناصر دهقانی اضافه کرد: راه اندازی چنین مراکزی کمک می کند، به بسیاری افراد به ویژه جوانانی که در دام اعتیاد گرفتار شده اند؛ اعتیاد را ترک و به کانون خانواده بازگردند.

رئیس بهزیستی شهرستان تفت نیز در مراسم افتتاح مرکز اقامتی میان مدت درمان وابستگی به مواد (کمپ ترک اعتیاد) گفت: اعتیاد معضلی جدی و اساسی در جامعه است که کنترل و درمان آن نیازمند عزم جدی و همکاری همگانی است .

مجید فصاحت، همچنین در حاشیه افتتاح 2 مهد کودک در شهرستان گفت: با افتتاح این دو مهد تعداد مهدهای شهرستان به 19 مهد می رسد .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد مهد های شهرستان با رعایت دقیق سرفصل های آموزشی و تربیتی مصوب سازمان بهزیستی ، کودکان را برای حضور بهتر در جامعه مهیا کنند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.