محتوا محتوا

موج نارضایتی ائمه جمعه مناطق شهرستان تفت از دید بسته مدیران:


ائمه جمعه مناطق شهرستان تفت در جلسه شورای اداری به انتقاد صریح از برخی مدیران پرداختند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، جلسه شورای اداری شهرستان تفت صبح امروز(سه شنبه) با حضور امام جمعه شهر تفت، امام جمعه نیر، امام جمعه علی آباد، امام جمعه کهدوئیه، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان تفت در محل فرمانداری تقت برگزار شد.

امام جمعه نیر: بعضی از مدیران، شهرستان تفت را فقط شهر تفت می دانند

امام جمعه نیر در این نشست با تسلیت ایام شهادت امام حسن مجتبی(ع) خدمت به مردم و محبین اهل بیت(ع) را بالاترین عبادت دانست به انتقاد از نگاه محدود مدیران شهرستان تفت پرداخت.

حجت الاسلام دهقانپور با بیان اینکه دلیل اصلی عدم پیشرفت شهرستان تفت نگاه محدود تنها به شهر تفت است، افزود: جلسه شورای اداری فقط برای تعارف و.. نیست بلکه باید مشکلات در آن بیان شود و نتیجه گیری شود.

وی ادامه داد: امروز اگر می خواهیم وحدت و همدلی داشته باشیم باید همه را با یک چشم ببنیم؛ وحدت در سایه نبود تبعیض شکل خواهد گرفت؛ امروز متاسفانه دید بعضی از مدیران شهرستان تفت به گونه ای است که فقط تفت را شهر تفت می دانند؛ امروز شهرستان تفت از ابتدای شهر تفت است تا آخرین نقطه مرزی این شهرستان.

امام جمعه نیر کم آبی و خشکسالی را اولین و آخرین و مهم ترین مشکل شهرستان تفت دانست و گفت: امروز منطقه از برخی منابع آبی مستغنی است اما تدبیر و مدیریت لازم برای استفاده از این منابع و رفع مشکل کم آبی وجود ندارد.

وی همچنین عدم توجه مسئولان استان به شهرستان تفت را یادآور شد و گفت: گویا مسئولان استان از مشکل کم آبی تفت خبر ندارند و یا اظهار بی اطلاعی می کنند؛ در جریان قطع شدن آب انتقالی به یزد دیدید که چگونه صدای العطش استان یزد شنیده شد؛ امروز تفت اگر بدتر از مرکز استان نباشد؛ بهتر نیست.

دهقانپور همچنین به توزیع ناعادلانه امکانات در شهرستان تفت اشاره داشت و تصریح کرد: بعد از گذشت 37 سال از انقلاب هنوز مردم سخوید آب لوله کشی ندارند؛ مسئولان قول داده اند تا پایان سال 95 لوله کشی به تمام دهستان سخوید انجام شود اما هنوز یک روستا هم عملی نشده است.

امام جمعه کهدوئیه: به گونه ای در جلسات صحبت می شود که گویا تفت فقط شهر تفت است

امام جمعه کهدوئیه نیز در پاسخ به درخواست سخنرانی در گفتاری کوتاه گفت: تفت نزدیک به 400 روستا دارد اما از آن ها حتی اسمی هم در این جلسات نمی آید؛ امروز وقتی در جلسه شورای اداری در مورد تفت صحبت می شود باید نگاه به تمام شهرستان تفت باشد و نه فقط شهر تفت؛ امروز به گونه ای در جلسات صحبت می شود که گویا تفت فقط شهر تفت است.

حجت الاسلام نجم الهدی در بیان مصداق بی توجهی به روستاها، افزود: امروز گاز به روستا آمده است اما لوله کشی به مدارس انجام نمی شود و دانش آموزان همچون 50 سال پیش باید در آفتاب بایستند تا گرم شوند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.