محتوا محتوا

فرماندار تفت خبر داد:


با حمایت معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد و پيگيري هاي مداوم صورت گرفته از سوي مسئولین تفت وضعيت امكانات رفاهي منطقه برفگير سخويد ساماندهي شد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت،فرماندار تفت با اشاره به استقبال گسترده شهروندان در ايام زمستان از منطقه برفگير سخويد اظهار داشت: طي روزهاي اخير نشست ها و بازديدهاي متعددي در خصوص وضعيت اين منطقه صورت گرفته است.

ابوالقاسم دهقان با اشاره به بازديد معاون امور عمراني استانداري يزد از اين منطقه گفت: معاون عمراني استاندار دستوراتي را براي ساماندهي موقت وضعيت امكانات رفاهي اين منطقه برفگير صادر كردند كه با پيگيري هاي صورت گرفته، مشكلات موجود امكانات رفاهي و سرويس هاي بهداشتي آن مرتفع شد.دهقان همچنين از ساماندهي وضعيت نمازخانه منطقه برفگير سخويد خبر داد.

وي با بيان اين كه اين منطقه از سخويد، يكي از نقاط برف‌گیر استان یزد است كه استفاده از اين محيط طبيعي، زيبا و نشاط آور براي مردم عزيز به ويژه جوانان اجتناب ناپذير مي باشد افزود: اميدواريم با سياست گذاري ها و اقدامات انجام شده براي واگذاري منطقه برفگير سخويد به بخش خصوصي در آينده شاهد استانداردسازي اين مكان باشيم. وي از دستگاههاي متولي امر خواست تا با توجه به استقبال گسترده مردم از اين منطقه برفگير، پيگيري هاي جدي تري را در اين رابطه به عمل آورند.

فرماندار تفت با بيان اين كه منطقه برفگير سخويد بنا برنظرات كارشناسان با فضاي موجود فعلي، در حال حاضر، از امكانات لازم براي تبديل شدن به پيست برخوردار نيست افزود: متاسفانه تعدادي از عزيزان بدون توجه به هشدارهاي ايمني، در محل حضور يافته و با استفاده از وسايلي همچون تيوپ، آرامش و آسايش ساير استفاده كنندگان از اين محيط طبيعي را سلب و آسيب هاي جدي و جبران پذيري را براي خود و ساير شهروندان رقم مي زنند.

دهقان همچنين استفاده سالم و مناسب از طبيعت هاي شهرستان را حق مردم دانست و عنوان كرد: بايد شرايطي فراهم شود تا مردم بتوانند با ايمني كامل و در مكان هاي مناسب به تفريح در ايام زمستان بپردازند.

فرماندار تفت در پايان از استقرار عوامل انتظامي براي نظارت بر وضعيت ترافيكي و همچنين برقراري نظم و انضباط در منطقه خبر داد.

IMG_5340
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.