محتوا محتوا

سخنی با نمایندگان استان یزد؛


در هیچ کجا توهینی به تابش و یا دیگر نمایندگان استان نشده بود، بلکه انتقادات و طومارها تنها انعکاس خواست و صدای مردم بود و مشخص نیست چرا مجمع نمایندگان این انتقادات را توهین تلقی کرده است.

به گزارش صبح تفت به نقل از یزد رسا؛ در هفته های گذشته و با داغ شدن بحث انتخاب استاندار یزد، مردم استان به شیوه های مختلف (چه امضای طومار و چه موضع گیری در فضای مجازی) اعتراض خود را نسبت دخالت های برخی افراد در تمام شئونات استان اعلام کردند. چرا که نگرانی هایی از دخالت مجدد  نظیر آنچه در سال 92 انجام شده بود، حس می شد.

مجمع نمایندگان استان یزد روز گذشته طی بیانیه ای به این انتقادات که آن را توهین خواندند پاسخ داده و محمد رضا تابش را سرمایه ملی یزد نامیدند. در این زمینه باید گفت: اولاً؛ در هیچ کجا توهینی به تابش و یا دیگر نمایندگان استان نشده بود، بلکه این نظرات و طومارها تنها انعکاس خواست و صدای مردم بود.

ثانیاً؛ در هیچ کجا نامی از شخص تابش برده نشده بود، پس مردم حق دارند بپرسند که چرا همه حتی مجمع نمایندگان استان با انتقاد از دخالت خود به خود ذهنشان به سمت تابش می رود.

ثالثاً؛ در صورت انتقاد هم مسلماً از شخصیت حقیقی تابش انتقاد شده بود نه از جایگاه حقوقی وی یعنی نمایندگی مردم اردکان، لذا دفاع بقیه نمایندگان از شخصیت حقیقی فردی آن هم از جایگاه حقوقی چندان درست و اخلاقی به نظر نمی رسد.

رابعاً؛ مجمعی انتقاد از دخالت های تابش را محکوم کرد که خود تابش نیز در آن عضو است! این حرکت این سوال را در افکار عمومی ایجاد می کند که آیا این بیانیه هم با اعمال نفوذ تابش به رشته تحریر در آمده است یا خیر!

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.