محتوا محتوا

رئیس اورژانس تفت خبر داد


رئیس اورژانس تفت گفت: 202 ماموریت توسط اورژانس تفت در ایام نوروز انجام شده است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، از انجام 202 ماموریت توسط اورژانس تفت در ایام نوروز خبر داد و گفت: طرح سلامت نوروزی 97 که از 26 اسفندماه سال گذشته آغاز و تا پایان ایام عید ادامه داد داشت تعداد 202 مورد مأموریت در ایام نوروز توسط نیروهای اورژانس سطح شهرستان انجام شد.

«مجید معصومی» افزود: از این تعداد 56 ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و جاده ای و 146 ماموریت مربوط به موارد غیر ترافیکی بوده است.

وی با بیان اینکه تعداد ماموریت های اورژانس تفت در ایام نوروز نسبت به مشابه سال گذشته کاهش داشته است، اذعان داشت: تعداد ماموریت های اورژانس تفت در مدت مشابه سال 96، 246 مورد بوده است که در سالجاری با کاهش 44 موردی به 202 عدد رسیده است.

وی همچنین در رابطه با ماموریت های اورژانس تفت در روز 13 فروردین نیز گفت: اورژانس تفت در روز طبیعت 35 مورد ماموریت داشته که از این تعداد 11 مورد ترافیکی و مابقی غیرترافیکی بوده است.

معصومی با ابراز خرسندی از این اینکه در سال جدید خوشبختانه هیچ مورد فوتی نداشته ایم، ابرازامیدوار کرد: ان شالله در سال جدید همچنان شاهد کاهش حوادث و اتفاقات ناگوار بویژه در جاده ها باشیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.