محتوا محتوا

امام جمعه تفت در نشست شورای اداری:


امام جمعه تفت در نشست شورای اداری شهرستان تفت گفت: ما باید باور کنیم که انقلاب اسلامی ایران در ابتدای راه جهانی شدن است.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در نشست شورای اداری شهرستان تفت با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: خداوند در هر عصر و زمانی، ظرفیت هایی را برای رشد و توسعه معنوی افراد و جوامع ایجاد می کند.

وی ادامه داد: شجره طیبه انقلاب برای ملت ایران همان ظرفیت است که خداوند متعال قرارداده برای رشد و تعالی ملت ایران قرار داده است.

حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری برکات انقلاب اسلامی را  را روز افزون توصیف کرد و گفت: ما باید باور کنیم که انقلاب اسلامی ایران در ابتدای راه جهانی شدن است و همه ما وظیفه داریم تا در راه معرفی و گسترش ان تلاش کنیم.

امام جمعه تفت باتشکر از حضور رئیس سازمان بهره وری ایران در تفت گفت: متاسفانه نظام اداری ایران مشکلات جدی و اساسی دارد و متاسفانه مردم و ارباب رجوع در رفت و آمد و پاس کاری های اداری گیر افتاده اند.

وی با بیان اینکه با حل و فصل روندهای طولانی اداری بخش اعظمی از مشکلات مردم حل خواهد شد، گفت: شاید ارباب رجوعی به خاطر همین پاس کار ها و زد و بندهای اداری نه تنها از یک مسئول بلکه ممکن است از کل نظام زده بشود و این به پای ما مسئولان نوشته می شود.

حجت الاسلام غفوری، با بیان اینکه همه کشور و انقلاب متعلق به همین مردم است، خاطرنشان کرد: امروز اگر ما پستی، مسئولیتی، قلمی یا اختیاری داریم به برکت و به واسطه ایثارگری های همین مردم که ولی نعمتان ما هستند، است.

 انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.