محتوا محتوا

امام جمعه تفت:


امام جمعه تفت گفت: تمام نظریه پردازانی که در رابطه با انقلاب های گوناگون دنیا نظریه داده و تحلیل می کردند با شکل گیری انقلاب اسلامی نظریات خود را رد کرده و انقلاب اسلامی ایران را موضوعی فراتر از همه انقلاب ها توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در خطبه های این هفته با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی تحولی شگرف در دنیا را رقم زد.

 

حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری، افزود: تمام نظریه پردازانی که در رابطه با انقلاب های گوناگون دنیا نظریه داده و تحلیل می کردند با شکل گیری انقلاب اسلامی نظریات خود را رد کرده و انقلاب اسلامی ایران را موضوعی فراتر از همه انقلاب ها توصیف کرد.

وی اضافه کرد: رهبری الهی و ملت متحد و یکپارچه دو رکن اساسی و پایه های اصلی بود که انقلاب اسلامی ایران از همه انقلاب های دیگر متمایز کرده و می کند.

خطیب جمعه تفت با اشاره به استواری ملت ایران، گفت: دشمنی های علیه انقلاب اسلامی و ایران نه تنها تمامی ندارد بلکه هر روز بیشتر می شود و شکل جدیدی به خود می گیرد؛ اما ملت ایران از ابتدای انقلاب تاکنون در همه عرصه ها به خوبی از انقلاب اسلامی دفاع کرده و حامی این نظام بوده است

غفوری در بخش دیگری از سخنان خود، خشکسالی و عدم بارش رحمت الهی را یادآور شد و گفت: لازم است مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند و مسئولان تدابیر لازم را برای مصرف بهینه بیندیشند.

امام جمعه تفت با بیان اینکه باید دست ها را از زمین کشید و رو به آسمان بلند کرد، افزود: باید با رعایت تقوا و پرهیز از گناه موجبات بارش رحمت الهی را فراهم کرد.

وی ادامه داد: نماز باران را می توان به صورت فرادی نیز خواند و مردم به کنار درختان خشکیده خود در باغات بروند و نماز باران اقامه کنند.

خطیب جمعه تفت تصریح کرد: خداوند متعال و عده داده است که چنانچه بندگانش ایمان بیاورند و تقوا پیشه کنند برکت های آسمان و زمین را برآنها می گشاید.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.