محتوا محتوا

دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان تفت خبر داد:


دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان تفت با اشاره به آغاز بارش رحمت الهی در مناطق مختلف شهرستان تفت از شب گذشته، از باز بودن همه مسیرهای مواصلاتی شهرستان تفت خبر داد.

به گزارش صبح تفت، روابط عمومی فرماندار تفت نوشت: "علی اکبر سبزواری" که برای تجلیل از تلاش و خدمات راهداران شهرستان تفت در برخی از راههای شهرستان حضور یافته بود در گفتگوی اختصاصی، با اشاره به آغاز بارش رحمت الهی در نواحی مختلف شهرستان تفت گفت: بارش رحمت الهی که در بیشتر مناطق شهرستان تفت به صورت برف است از آغازین ساعات شب گذشته آغاز شده و هم اکنون نیز به صورت متناوب ادامه دارد.

دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان تفت با قدردانی از خدمات و تلاش بی شائبه راهداران شهرستان تفت گفت: راهداران عزیز شهرستان از شب گذشته تاکنون به صورت پیوسته در حال خدمت رسانی به مردم عزیز هستند و به لطف خدا در حال حاضر به رغم ادامه بارشها، کلیه راههای مواصلاتی شهرستان و همچنین مسیرهای مهم روستایی باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.

سبزواری با هشدار در خصوص لغزندگی جاده ها تاکید کرد: لازم است رانندگان عزیزی که قصد عبور از جاده های مواصلاتی شهرستان را دارند وسایل نقلیه خود را به زنجیر چرخ و سایر امکانات ایمنی لازم تجهیز کنند و به هشدارهای عوامل خدوم نیروی انتظامی توجه لازم را داشته باشند.

دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان تفت با حضور در محل فعالیت راهداران شهرستان تفت از خدمات و کوشش های شبانه روزی آنان در خدمت رسانی به مسافرین و رانندگان قدردانی کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.