محتوا محتوا

هشدار فرماندار تفت به شورای ترافیک:


فرماندار تفت گفت: شورای ترافیک شهرستان تفت موظف است در فرصت محدود باقیمانده با طرحهای اصلاحی کارشناسی شده و موثر، در خصوص اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان اقدام عاجل نماید.

به گزارش صبح تفت، فرماندار تفت در نشست شورای ترافیک شهرستان تفت که در محل فرمانداری و با حضور تمام اعضا برگزار شد برنامه ریزی جدی برای رفع نقاط حادثه خیز مسیرهای روستایی شهرستان تفت را خواستار شد.

"محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست با اشاره به در پیش بودن سفرهای نوروزی سال 1397، موضوع ترافیک شهری، برون شهری و ترافیک در مسیرهای روستایی را یادآور شد و گفت: شورای ترافیک شهرستان تفت موظف است در فرصت محدود باقیمانده با طرحهای اصلاحی کارشناسی شده و موثر، در خصوص اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان اقدام عاجل نماید.

فرماندار تفت اصلاح وضعیت نقاط حادثه خیز در مسیرهای روستایی را ضروری دانست و با اشاره به اهمیت توجه به حل مسائل مناطق روستایی شهرستان در جهت رفاه بیشتر حال روستاییان عزیز افزود: با توجه به این که روستاهای شهرستان تفت به دلیل برخورداری از مناطق تاریخی جذاب و دیدنی و آب و هوا و اقلیم مطبوع، همواره مورد اقبال گردشگران نوروزی نیز می باشد لازم است موضوع رفع نقاط حادثه خیز با اولویت قبل از فرا رسیدن نوروز در دستور کار قرار گیرد.

زارع توجه به ارائه طرح های کارشناسی شده، اصلاح علائم جاده ای، توجه به نظرات منطقی افراد بومی در نواحی روستایی در ارائه طرح های ترافیکی و نظارت جامع برای اجرای درست و موثر طرح های ترافیکی را از شورای ترافیک شهرستان خواستار شد.    

در این نشست در خصوص طرحهای اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز روستاهای اسلامیه، بنادکوک، دهشیر و محمودآباد گاریز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.