محتوا محتوا

عضو شورای شهر تفت در گفتگو با صبح تفت؛


یکی از اعضای شورای شهر تفت گفت: جلسات شورا طبق آیین نامه پس ازتصویب اعضا و اطلاع عمومی در ساعت و روز تعیین شده با دعوت قبلی در محل شورا برگزار می شود.

یکی از اعضای شورای شهر تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت با اشاره ایجاد شائبه عدم تشکیل جلسه انتخاب هیات رئیسه در اذهان عمومی، اظهار داشت: جلسات شورا طبق آیین نامه پس ازتصویب اعضا و اطلاع عمومی در ساعت و روز تعیین شده با دعوت قبلی در محل شورا برگزار می شود.

«صادق طهماسبی» ادامه داد: بر همین اساس در شش ماهه اول سال 1394 جلسات رسمی شورای شهر تفت در روزهای سه شنبه هرهفته تعیین و اعلام گردیده است و برای جلسات فوق العاده طبق قانون می بایست بادعوت کتبی و پس از اطلاع به اعضا برگزار شود.

 وی تصریح کرد: دوره هیات رئیسه فعلی در تاريخ 12 شهریور ماه به پایان رسیده است قاعدتاّ انتخابات هئیت رئیسه می بایست درجلسه رسمی دو روز قبل یعنی 10 شهریور ماه که با حضوراکثریت مطلق اعضا تشکیل گردید، برگزار می شد یا در جلسه بعدی که در روز سه شنبه 17 شهریور ماه مصوب شده است برگزار شود.

طهماسبی، خاطر نشان کرد: در فاصله 10 شهریور تا 12 شهریور دعوتی مبنی برتشکیل جلسه فوق العاده هم صادر و اعلام نشده و قاعدتاّ جلسه ای وجود نداشته است .

انتهای پیام/م
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.