محتوا محتوا

خطیب جمعه تفت:


امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نمازجمعه گفت: نقش آفرینی ها و شکوفا شدن جوانان در دفاع مقدس برکت و نعمتی بود که همچنان برای کشور جاری و ساری است.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نماز جمعه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از این روزه ها به عنوان ایام الله یاد کرد و گفت: دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران است که باید آن را معرفی  و برای زنده نگه داشتنش هرچه در توان داشت انجام داد.

حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری با بیان اینکه هشت سال جنگ ما هم دفاع بود به این معنا که ما شروع کننده جنگ نبودیم و هم ایمان و ارتباط با خداوند، تصریح کرد: رزمندگان ما با ایمان و اعتقاد قلبی به نصرت خداوند وارد میدان جهاد شدند و بعد از هشت سال سربلند و پیروز بیرون آمدند.

وی در ادامه به تشریح برکات هشت سال دفاع مقدس پرداخت و اذعان داشت: ایجاد روحیه مقاومت و خودباوری، شکوفایی استعدادهای جوانان، ایجاد روحیه بسیجی، رشد صنایع دفاعی، کسب تجربه اقتصاد مقاومتی، تربیت نیروهای مجرب، ترویج فرهنگ زهد و ساده زیستی و تحکیم وحدت ملی، کمترین دستاورد و نعمتی بود که دفاع مقدس برای ما داشت.

خطیب جمعه تفت، میدان دادن به جوانان را ویژگی بی نظیر هشت سال دفاع مقدس دانست و اذعان داشت: نقش آفرینی ها و شکوفا شدن جوانان در دفاع مقدس برکت و نعمتی بود که همچنان برای کشور جاری و ساری است.

وی تاکید کرد: امروز جوانان دلسوز نظام نیز کم نیستند و لازم است مسئولان نظام برای به کارگیری جوانان برنامه ریزی مناسبی انجام دهند.

امام جمعه تفت همچنین به برگزاری باشکوه یادواره شهدای شهرستان تفت اشاره و با تشکر از دست اندر کاران برگزاری این مراسم بر پر  رونق کردن مجالس شهدا تاکید کرد.

24ذی الحجه و روز مباهله در دیگر محور های تشریحی سخنان امام جمعه تفت بود.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.