محتوا محتوا

به همت هیئت والیبال تفت صورت گرفت


مسابقات ورزشی والیبال در قالب جام رمضان، امسال باشکوه تر و منسجم تر از قبل در شهرستان تفت و با مشارکت فعالانه تیم های ورزشی از سراسر استان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، مسابقات جام رمضان در رشته والیبال امسال با حضور دوازده تیم از سراسر استان در حالی در سالن تختی تفت در حال برگزاری است که با استقبال چشمگیر و پرشور علاقه مندان به این رشته ورزشی همراه شده است.

افزایش کیفیت سالن برگزاری و انسجام برنامه ریزی هیات والیبال شهرستان تفت برای برگزاری موفقیت آمیز این رقابت‌ها منجر به افزایش سطح کمی و کیفی آن نسبت به دوره های گذشته و حتی در قیاس با جام‌های مشابه در سطح استان شده است.

به نحوی که شور و نشاط سالم ورزشی را در شبهای ماه مبارک رمضان در فضای اجتماعی و ورزشی تفت ایجاد کرده و رضایت علاقه‌مندان به این رشته ورزشی را به همراه داشته است.

از نکته قابل توجه و حائز اهمیت برگزاری این دوره از رقابت ها، حضور بانوان در سالن ورزشی تختی در فضایی سالن و با ساماندهی منظم و دقیق است.

 تعبیه ورودی های جداگانه برای خانم‌ها و آقایان و تعیین مکان های مجزا برای تماشاگران زن و مرد، منجر به آن گردیده است که بانوان نیز بتوانند در فضایی سالم و اسلامی به تماشای این رقابت‌ها بپردازند و از اوقات فراغت خود به نحو شایسته بهره گیرند. 

یادآور می شود این دوره از رقابت ها از 5 خردادماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.