محتوا محتوا

رییس اداره تبلیغات اسلامی تفت خبر داد؛


رییس اداره تبلیغات اسلامی تفت گفت: راهپیمایی 13 آبان در سه نقطه شهر تفت، بخش گاریزات و بخش نیر برگزار خواهد شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت از برگزاری راهپیمایی یوم الله 13 آبان در 3 نقطه شهرستان تفت خبر داد.

حجت الاسلام مجید جعفرپور اظهار کرد: روز ۱۳ آبان به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار ثبت‌شده که علت آن سه رویداد مهم دستگیری و تبعید حضرت امام خمینی(ره) در سال ۴۳، شهادت جمعی از دانش‌آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) است.

وی افزود: روز 13 آبان نماد ایستادگی و پاسخ به زورگویی ها و توطئه های اسکتبارجهانی است و شرایط امروز کشور و وضعیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه حساسیت های خاص خود را دارد.

حجت الاسلام جعفرپور، با اشاره به یاوه گویی ها رییس جمهور آمریکا، اذعان کرد: تاثیرگذاری انقلاب اسلامی بر کشورهای اسلامی و نقش موثر آن در منطقه باعث خشم آمریکا و هرزه گویی ها ترامپ شده است.

وی با دعوت از آحاد مردم انقلابی تفت برای حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، تصریح کرد: راهپیمایی 13 آبان در سه نقطه شهر تفت، بخش گاریزات و بخش نیر برگزار خواهد شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی تفت تصریح کرد: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده، آغاز مراسم راهپیمایی 13 آبان در شهر تفت از ساعت 9 صبح برای پسران از محل هنرستان اعظم و برای دختران از محل دبیرستان زینب کبری(س) انجام شده و همایش شرکت کنندگان در این راهپیمایی ساعت 10 صبح در محل حسینیه حضرت امام(ره) خواهد بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.