محتوا محتوا

این الرجبیون؛


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفت گفت: در 30 مسجد شهرستان تفت مراسم اعتکاف همزمان با ایام البیض برگزار می شود.

به گزارش صبح تفت، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تفت از برگزاری اعتکاف در 30 مسجد شهرستان تفت خبر داد.

حجت الاسلام «مجید جعفرپور» با بیان اینکه حدود 30 مکان در شهرستان تفت مراسم اعتکاف برگزار می شود، گفت: چهار مکان در شهر تفت (مسجد امام(برادران)، مسجد امام حسن مجتبی(ع)(خواهران)، مسجد شوده سفلی(دانش آموزان پسر) و مسجد امام علی(ع) (دانش آموزان دختر)) و در روستاهای اسلامیه، طزرجان، ده بالا، علی آباد، نصرآباد، دهشیر،مزرعه حاجی عسکر و بخش های نیر و گاریزات مراسم معنوی اعتکاف برگزار می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تفت افزود: هزینه ثبت نام اعتکاف شهر تفت 55 هزار تومان و محل ثبت نام اداره تبلیغات اسلامی در ساعات اداری 7:15 تا 14:15(خواهران و برادران) و مسجد امام حسن مجتبی(علیه السلام) بعد از نماز مغرب و عشاء(خواهران) می باشد و در مناطق روستایی هر مسجدی خود اقدام به ثبت نام می کند.

حجت الاسلام جعفرپور با بیان اینکه ثبت نام آغاز شده و تا صبح روز آغاز اعتکاف ادامه دارد، گفت: زمان اعتکاف جمعه شب(10 فروردین) قبل از اذان صبح شنبه می باشد.

وی با اشاره به اینکه اعتکاف امسال مقارن با آغاز بهار و روز طبیعت شده، ابراز امیدواری کرد مردم توجه بیشتری به مراسم معنوی اعتکاف داشته باشند تا از فضیلت ماه رجب محروم نشوند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.