محتوا محتوا

فرمانده ناحیه بسیج تفت در نشست خبری:


فرمانده ناحیه بسیج تفت در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار گفت: اگر تفکر انقلابی بر رسانه حاکم شد؛ مطالبه گری شما هم انقلابی خواهد بود و اگر مطالبه انقلابی شد جریان و گفتمان ایجاد می شود که تمدن اسلامی را دنبال کند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت در نشست خبری با تبریک روز خبرنگار، اظهارداشت: رسانه ها می توانند بهترین نحوه خدمت رسانی به مردم را انجام دهند.

سرهنگ علی اصغر سلمانی، با بیان اینکه امروز رسالت اصلی شما خبرنگاران باید مطالبه گری باشد، اذعان داشت: مطالبه گری صرفاً ایجاد یک خبر و چالش نیست بلکه مطالبه حقیقی، بیانی است که بتواند مشکل و چالش را حل کند.

وی همچنین بر ضرورت حاکمیت تفکر انقلابی بر رسانه ها تاکید کرد و اظهارداشت: امروز همه آحاد مردم و همه اقشار جامعه باید کمک به حرکت و پیشرفت انقلاب را وظیفه خود بدانند و اصحاب رسانه باید به طریق اولی برای این مهم تلاش کنند.

فرمانده سپاه پاسداران تفت ادامه داد: اگر تفکر انقلابی بر شما حاکم شد؛ مطالبه گری شما هم انقلابی خواهد بود و اگر مطالبه انقلابی شد جریان و گفتمان ایجاد می شود که تمدن اسلامی را دنبال کند.

وی استلزام گفتمان سازی انقلابی و تحقق تمدن نوین اسلامی را ولایت پذیری و واقعیت پنداری دانست و افزود: همه فعالیت شما باید با نگاه به وضعیت موجود و دغدغه های رهبر معظم انقلاب باشد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح وظایف و فعالیت های بسج پرداخت و گفت: ما از اصحاب رسانه می خواهیم زبان گویای بسیج باشند و در پیشرفت این نهاد مردمی کمک کنند چراکه در واقع بسیج تبلور هویت انقلابی است.

وی اذعان داشت: اساس تشکیل و حرکت بسیج هویت انقلابی است و هویت بسیج هم بر اساس حضور انقلابی است.

وی بسیج را نماد حرکت و اراده انقلابی بیان کرد و گفت: بالغ بر 120 گروه جهادی شهرستان تفت در قالب طرح های هجرت تابستان و با قشرهای مختلف دانش آموزی، دانشجویی و ... در امر محرومیت زدایی فعالیت می کنند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.