محتوا محتوا

سیاسی کاری بی پرده در مخالف با تدفین شهدای گمنام در تفت؛


اگر شورای شهر تفت به بهانه هایی عجیب مخالف تدفین شهدا در پارک ها است؛ چه تفاوتی میان پارک شهر تفت و بوستان امام خمینی(ره) تفت وجود دارد که شورای شهر با پارک مخالف اما با بوستان موافق است؟

 

به گزارش خبرنگار صبح تفت، موضوع تدفین شهدای گمنام در شهر تفت از سال گذشته با عبور پیکیر مطهر شهدا از شهر تفت بر سر زبان ها افتاد که پس از آن با درخواست مسئولان تفت به کمیته جستجوی مفقودین نیروی های مسلح، تخصیص شهید به این شهر در دستور کار این نهاد قرار گرفت.

مدتی پیش سردار باقرزاده، رئیس کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح با حضور درتفت و جلسه با مسئولان شهرستان به بازدید میدانی از نقاط پیشنهاد داده شده پرداخت و پارک شهر تفت را به عنوان نقطه مناسب تدفین شهدای گمنام انتخاب کرد.

پس از اعلام نظر قطعی کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح در رابطه با مکان تدفین شهدا در شهر تفت، شورای شهر تفت به مخالفت با مکان پیشنهادی پارک شهر پرداخته و در نامه می نویسید:«دفن یک شهید ارزشمند در پارک، هدف اصلی پارک را کمرنگ می سازد طبیعی است که یادآوری جنایتهای صورت گرفته از سوی دشمنان ایران در دوران دفاع مقدس و ریخته شدن جون جوانان میهن اسلامی مان حزن انگیز است.»

شورای شهر تفت همچنین با طرح شبهه مانند نداشتن سند نقطه پیش بینی شده در پارک شهر بر مخالف خود پافشاری می کند در عین حالی که با اصل تدفین شهید گمنام در پارک ها مخالف است.

پس از کش و قوس های فراوان و درخواست اقشار مختلف مردم شهید پرور تفت، شورای شهر تفت که اصل تدفین شهدا در پارک ها مخالف بوده است با تدفین شهید در بوستان امام خمینی(ره) تفت موافقت می کند!!

پس از موافقت،  بوستان امام خمینی(ره) شهر تفت که از جمله مکان های تفریحی کم رونق نسبت به سایر پارک های این شهر است مورد بازدید مسئولان تفت و نماینده