محتوا محتوا

همزمان با ایام الله دهه فجر صورت گرفت


گیرنده دیجیتال دهستان سخوید و دفتر نمايندگي معاونت خبر صداوسيما در گاريزات شهرستان تفت همزمان با ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، گیرنده دیجیتال دهستان سخوید شهرستان تفت همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور مدیرکل صداوسیما یزد، زارع فرماندار تفت، بخشدار نیر وجمعی از مسئولان شهرستان و استان به بهره برداری رسید

 

اين گيرنده با اعتباري بالغ بر 150ميليون تومان به بهره برداري رسيد و با راه اندازي آن مردم سخويد از برنامه هاي 18شبکه استاني و 10 شبکه راديوي بهره مند شدند.

فرماندار تفت در حاشیه این افتتاح با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: فرستنده و گیرنده دیجیتال خواسته به حق مردم منطقه سخوید بود که مدیرکل صدا و سیما استان با پیگیری و اختصاص اعتبار آن را به نتیجه به رساندند.

«محمود زارع رشکوئیه» با بیان اینکه امیدواریم همواره شاهد خدمات صداوسیما در شهرستان باشیم، گفت: از مدیر کل صدا و سیما استان، همکارانشان در این واحد و از صبر و تحمل مردم سخوید تشکر می کنم و امیدواریم خدمات صدا و سیما در شهرستان تفت همواره پایدار و متعالی باشد.

همچنین در سفر نیمروزه مدیرکل صداوسیما استان یزد به تفت، دفتر نمايندگي معاونت خبر صداوسيما در گاريزات با اعتباری حدود 15ميليون تومان افتتاح شد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.