محتوا محتوا

فرماندار شهرستان تفت:

بهسازی راه‌های روستایی تفت معطل تأمین اعتبار


نوکار گفت: راه‌های روستایی استان ظرفیت تردد حجم تعداد زیاد خودرو را ندارد و باید از طریق اعتبارات استانی و ملی به بهسازی و مرمت این راه‌ها بپردازیم.

به گزارش صبح تفت، علیرضا نوکارفرماندار تفت در خصوص وضعیت راه‌های روستایی شهرستان تفت گفت: این راه‌ها ظرفیت تردد حجم تعداد زیادی خودرو که در ایام تعطیل و پایان هفته در مناطق ییلاقی شهرستان حضور پیدا می‌کنند ندارد و پیگیر هستیم تا از طریق اعتبارات استانی و ملی به بهسازی و مرمت راه‌های روستایی بپردازیم.

وی ادامه داد: برای جاده تفت- ده بالا- طزرجان که عرض کمی دارد و بخشی از آن دو بانده شده است اعتباری در نظر گرفته شده است، مسیر فیض آباد سخوید نیز که به پیست سخوید تنها تفرجگاه زمستانی استان می‌رسد نیاز به بهسازی دارد و در مجموع جاده‌هایی از مناطق ییلاقی شهرستان که تردد در آن بالاست نیاز به بهسازی دارند.

فرماندار شهرستان تفت عنوان کرد: شهرستان تفت به واسطه وجود مناطق ییلاقی از شرایط ویژه‌ای برخوردار است و با توجه به اینکه از قبل پیش بینی تردد بالا و حجم زیاد خودرو در ایام پایانی هفته برای آن نشده است اکنون باید اعتبارات استانی و ملی به کمک شهرستان بیایند تا بتوان جوابگوی مردم در ایام تطعیل بود.

نوکار با بیان اینکه اعتبار بسیار زیادی برای بهسازی راه‌های روستایی مورد نیاز است، گفت: برای نمونه بهسازی جاده تفت ده بالا با توجه به کوهستانی و صعب العبور بودن به اعتبار 40 میلیارد تومان نیاز دارد که باید آن از محل‌های دیگر تامین کرد و لازم است دستگاه‌های اجرایی مرکز استان هم در زمینه راه‌های روستایی و هم در مسائل دیگر از جمله آب و برق به واسطه حضور زیاد مردم در طول سال در این مناطق ییلاقی به کمک شهرستان بیایند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.