محتوا محتوا

بخشدار مرکزی تفت در نشست شورای شهرستان خبر داد؛


بخشدار مرکزی تفت در نشست شورای شهرستان تفت گفت: ظرف چند روز آینده پروژه بهسازی محور فیض آباد-سانیج تکمیل می شود.

به گزارش صبح تفت، نشست شورای شهرستان تفت با محوریت بررسی مشکل راه محور فیض آباد_سخوید و با حضور بخشدار مرکزی تفت، رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان تفت و همچنین اعضای شورای شهرستان تفت برگزار شد.

رئیس شورای شهرستان تفت در این نشست با تشکر حضور بخشدار و رئیس اداره راه گفت: مشکلات راه های روستایی شهرستان تفت، معضل مهمی است که باید هر چه زودتر و در حد امکان تعیین تکلیف شود.

«محمد حسین بهارستان» با یادآوری مشکلات زیرساختی محور فیض آباد-سانیج، اذعان داشت: به توجه به ییلاقی بودن مسیر فیض آباد با سانیج و استفاده عموم مردم استان یزد از این جاده باید مشکلات زیرساختی آن را مرتع کرد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تفت نیز در این نشست با بیان اینکه برای گازکشی این بار برخلاف دوره های قبل که شرکت گاز طرف قرارداد بوده ، به پیمان کار واگذار شده که همین امر سبب بروز برخی از مشکلات شده است.

 بخشدار مرکزی تفت در این نشست با بیان اینکه شرکت گاز بحث اجرای گازرسانی را به شرکت تعاونی دهیاری ها واگذار کرده و این شرکت به پیمان کار داده است، گفت: با توافقی که صورت گرفته مقرر شده است تا بخشی از هزینه پیمان کار به حساب دهیاری ها ریخته شود تا در صورت شروع به کار پیمان کار به او داده شود و پیمان کار هم قرار شده ظرف چند روز آینده برای تکمیل پروژه اقدام کند.

در پایان اعضای شورای شهرستان با تأکید بر اینکه مشکل محور فیض آباد _ سخوید به گونه ای مشکل همه شهرستان است ابراز امیدواری کردند هرچه سریع تر این موضوع حل شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.