محتوا محتوا

فرماندار تفت:


فرماندار تفت در جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر گفت: شهرستان تفت برای استقبال از مسافرین نوروزی نیاز به یک‌خانه تکانی دارد تا با طراوت بهاری و شادابی پذیرای مهمانان نوروزی باشیم.
فرماندار تفت:

به گزارش صبح تفت، ستاد خدمات سفر شهرستان تفت با حضور فرماندار و سایر اعضا با دستور کار ساماندهی و آماده‌سازی اماکن تاریخی، تفریحی و مذهبی شهرستان به‌منظور پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی تشکیل شد.
 

محمد محامدی در جلسه هماهنگی ستاد خدمات گفت: شهرستان تفت برای استقبال از مسافرین نوروزی نیاز به یک‌خانه تکانی دارد تا با طراوت بهاری و شادابی پذیرای مهمانان نوروزی باشیم.

فرماندار شهرستان تفت افزود: در راستای خدمات‌رسانی و رفاه حال گردشگران و مسافران از تمام توان دستگاه‌های مستقر در شهرستان استفاده می‌شود تا به بهترین نحو ممکن این منطقه، به گردشگران و مسافران شناخته و فرصت‌ها و مزیت‌های شهرستان معرفی گردد.

محامدی خواهان معرفی تمامی مکان‌های گردشگری و امکان عمومی در نقشه‌های گردشگری شد و تصریح نمود: باید با بازدید از این اماکن نقایص احتمالی رفع و به نظافت راه‌های منتهی به این اماکن نیز رسیدگی شود.

وی به اهمیت نورپردازی اماکن تاریخی شهرستان تفت اشاره و خاطرنشان کرد: باید نورپردازی اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان در دستور کار مسئولین قرار گیرد تا زیبایی این اماکن در شب جلوه بیشتری را پیدا نماید.

فرماندار تفت با اشاره به‌ضرورت آمادگی مقابله با حوادث احتمالی بیان نمود: دستگاه‌های خدمات رسان و اورژانسی در ایام نوروز ازجمله آتش‌نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال‌احمر آمادگی لازم برای خدمت‌رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را داشته باشند و تدابیر لازم را در این رابطه اتخاذ نمایند.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان تفت با توجه به اسکان مسافران نوروزی در مدارس گفت: آموزش‌وپرورش نسبت به تجهیز مدارس برای اسكان موقت مسافران نوروزی اقدامات لازم را به عمل آورد و مدارس منتخب نیز از حداقل‌ها برای اسکان مهمانان و مسافران نوروزی برخوردار باشد.

وی همچنین بر تجهیز و رفع نواقص سرویس‌های بهداشتی و اماکن گردشگری بین‌راهی و اقامتی تأکید نمود و افزود: دستگاه‌ها باید با فراهم نمودن امکانات بیشتر، زمینه لازم را برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافرین و گردشگران فراهم نمایند و مدیران دستگاه‌های خدمات رسان شخصاً با بازدید و حضور در محل و بررسی مشکل برای رفع آن برنامه‌ریزی لازم را صورت دهند.

انتهای پیام/م*


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان