محتوا محتوا

طی یک نظرسنجی تلگرامی مشخص شد


یکی از کانال های خبری شهر تفت با درج یک نظرسنجی عملکرد کمال دهقانی فیروزآبادی را در تفت مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش صبح تفت، یکی از کانال های خبری شهر تفت با درج یک نظرسنجی عملکرد کمال دهقانی فیروزآبادی را در تفت مورد ارزیابی قرار داد.

در این نظرستجی از مخاطبین سوال شده که «به نظر شما جناب آقای دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی کدامیک از مشکلات مردم تفت را بیشتر پیگیری کرده اند؟»

فارغ از نوع سوال واکنش مردم تفت به این نظرسنجی قابل تامل است چراکه از بین بیش از ۳۰۰ نظر درج شده ۲۸۴ نفر از مخاطبان معتقد بودند که دهقانی فیروزآبادی هیچکدام از مشکلات مردم تفت را پیگیری نکرده است!

هر چند کانال مذکور از حامیان دهقانی فیروزآبادی در زمان انتخابات به شمار می رفت اما در واکنش به نتیجه این نظر سنجی نوشت:

«#یادداشت #انتقاد 

جناب اقای دکتر دهقانی فیروز آبادی نماینده محترم مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی 
سلام 
همان طور که ضمیمه ی این یادداشت مشاهده می فرمایید ,ما یک نظرسنجی را به مدت 1 ساعت در کانال قرار دادیم که در این جامعه  آماری کوچک 91 درصد از این جامعه آماری, از شما گلایه داشته اند .
همان طور که می دانید مهمترین خواسته ی مردم شهرستان تفت رسیدگی و حل مسائل و مشکلات خشکسالی می باشد .
بارها شما در مورد انتقال اب به برخی از روستا ها طی دو سال گذشته وعده هایی داده اید که عملی نخواهد شد و به قول آن مسئول مرتبط  در حوزه ی آبِ شهرستان این پروژعملیاتی نخواهد شد .
اگر این پروژه عملیاتی شد ,ما  دستبوسِ شما هستیم اگر هم نشد که هیچ.
ضمنا مردم شهرستان تفت نسبت به بی عدالتی حوزه ی انتخابیه تفت و میبد اعتراض دارند .لطفا ,نسبت به این مسئله اهتمام بیشتر داشته باشید .
در آخر باید عرض کنم انتقاد حق رسانه هاست از نقدهای ما دلخور نشوید و نسبت به رفع این مشکلات تلاش کنید چون شما نماینده این مردم هستید  .
و به قول امام خمینی ره (مردم همین ها یند )
یا علی »
 
گویا حضور کم رنگ دهقانی فیروزآبادی در تفتی که مردمش نماینده چون یحیی زاده را به یاد دارند باعث شده تا اقبال خوبی به نماینده خود نشان ندهند.
انتهای یپام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.