محتوا محتوا

در دیدار خادمان حریم رضوی با آیت الله ناصری مطرح شد


صبح امروز خادمان حریم رضوی با آیت الله محمدرضا ناصری دیدار کردند.

به گزارش صبح تفت به نقل از  عصر فرهنگ، صبح امروز خادمان حریم رضوی پیش از ترک دارالعباده با آیت الله محمدرضا ناصری دیدار کردند.

حضور سفیران امام رضا(ع) در یزد بسیار ارزشمند است

آیت الله ناصری در این دیدار با قدردانی از جشنواره عظیم زیر سایه خورشید خطاب به خادمین امام رضا(ع) گفت: این حرکتی که انجام دادید بروز دادن ارتباط امام رضا(ع) با دوستدارانشان است. خیلی ارزشمند است که انسان سفیر امام رضا(ع) شود و در نقاط مختلف حضور یابد. سرکشی به کسانی که آرزوی دیدار امام رضا(ع) را دارند بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است. انشاالله این کارها ادامه داشته باشد.

خطیب جمعه یزد اظهار کرد: بنده هم در جشن زیر سایه خورشید در امامزاده سید جعفر محمد(ع) و هم در حضور روز گذشته خادمین در محل نماز جمعه شور و عشق مردم را ملاحظه کردم. این برنامه ها اثرات بسیار خوبی داشت و بسیار مفید بود.

نماینده ولی فقیه در یزد اعلام کرد: انشاالله خدای متعال عزیزانی که باعث این برنامه ریزی ها می شوندرا بیشتر در تلاش و کوشش موفق بدارد.

شکوائیه مسئول کانون جوانان رضوی استان

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد نیز در این دیدار اظهار داشت: قریب به 700 نفر از جوانان دارالعباده به صورت شبانه روزی برای اجرای جشنواره زیر سایه خورشید زحمت کشیدند و رنج و بی خوابی را بر خود هموار کردند.

مسئول کانون جوانان رضوی استان یزد گفت: لازم می دانم از اداره اوقاف و آستان سید جعفر محمد(ع) به علت در اختیار قرار دادن محل جشن، مجموعه شورای شهر و شهرداری و دکتر پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد به علت پخش زنده مراسم در شبکه تابان بعد از 8 سال تقدیر و تشکر کنم.

مسئول هیات انصار ولایت دارالعباده عنوان کرد: البته شکوائیه ای هم دارم . 8 سال از برپایی جشنواره زیر سایه خورشید گذشت در این مدت هیچ موسسه و نهادی به ما در اجرای این جشن کمک نکرد در صورتی که اگر کنسرتی برگزار شود صد تا دویست  میلیون کمک به برگزاری انجام می شود.

مهدوی نژاد ادامه داد: درست است که دوستانی که در این چهار روز درگیر مراسم هستند رایگان و فی سبیل الله فعالیت می کنند اما چنین جریان عظیمی نیاز به بودجه دارد. با این وجود متاسفانه هیچ نهادی حاضر به اختصاص بودجه و خودرو به این مراسم نمی شود و خدام امام رضا(ع) با دستان خالی جهاد فرهنگی می کنند. امسال هم جشنواره زیر سایه خورشید در حالی برگزار شد که هنوز  در حال تسویه بدهی های سال گذشته هستیم.

زیر سایه خورشید؛ حلقه وصل امام رضا و محبان ایشان

در ابتدای این جلسه عباسعلی مقدم متین به نمایندگی از خدام امام رضا(ع) گفت: جشن های زیر سایه خورشید که در ایام دهه کرامت در سراسر ایران و 22 کشور جهان برگزار می شود، حلقه اتصالی است که دلهای عاشقان را متوجه امام رضا(ع) می کند.

وی با اشاره به کثرت جمعیت ها در ااستقبال از خدام رضوی در شهرستان های مختلف یزد تاکید کرد: تجمع 30 هزار نفری و حضور چندساعته در مراسم نشات گرفته از محبت و عشق به ولایتی است که در دلهای مردم یزد ریشه دوانده است.

مقدم متین در پایان از هیات انصار ولایت به علت برگزاری این مراسم و زحمات و برنامه ریزی های انجام گرفته تقدیر و تشکر کرد.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.