محتوا محتوا

نارضایتی مردم تفت از توزیع گوشت سهمیه‌ای؛


عدم نظارت بر توزیع، اطلاع رسانی ضعیف و ناکافی بودن سهمیه گوشت شهرستان تفت باعث انتقاد و نارضایتی مردم تفت شده است.

به گزارش صبح تفت، با گران شدن گوشت و التهاب بازار، دولت نسبت به توزیع سهمیه گوشت در هر شهرستان اقدام کرد؛ اما عدم عدم تخصیص سهمیه کافی و عدم توزیع مناسب در برخی شهرستان ها باعث ایجاد نارضایتی در بین مردم شده است.

این مشکلات باعث نارضایتی و انتقاد مردم تفت شده است؛ یکی از شهروندان تفتی که در صف انتظار تحویل گوشت یارانه ای ایستاده است، می گوید: نزدیک به سه ساعت است که در صف ایستاده ایم و الان اعلام کرده اند که امروز گوشت سهمیه ای نداریم.

وی ادامه می دهد: این نحوه توزیع مناسب و مدیریت شده نیست و باید تدبیر دیگری برای آن اندیشیده شود.

عدم نظارت بر توزیع، اطلاع رسانی ضعیف و ناکافی بودن سهمیه گوشت شهرستان تفت از جمله مشکلاتی بود که این شهروند به آن اشاره کرد و گفت: مشخص نیست چرا فردی می تواند چندین بسته گوشت بگیرد اما به برخی هم اصلا گوشت نرسد.

توزیع 2 تن گوشت سهمیه ای در شهرستان تفت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت اذعان داشت: مشکل کمبود گوشت یارانه ای به خاطر کم بودن سهمیه شهرستان تفت است.

حمیدرضا دهقانی، خاطرنشان کرد: فروشگاه های پل و رفاه به عنوان دو فروشگاه زنجیره ای شهرستان تفت برای توزیع گوشت یارانه ای تعیین شدند.

وی با بیان اینکه حدود 40 تن گوشت یارانه ای تاکنون در شهرستان تفت توزیع شده است، اذعان داشت: قیمت گوشت 38500 تومان است که امیدواریم با پیگیری صورت گرفته، سهمیه شهرستان تفت افزایش یابد.

معاون بازرگانی سازمان صمت یزد: پیگیر افزایش سهمیه گوشت استان هستیم

معاون بازرگانی اداره صنعت، معدن و تجارت استان یزد در پاسخ به این نابسامانی های توزیع گوشت می گوید: با توجه به پیگیری انجام شده شرکت پشتیبانی امور دام، استان یزد جزو چند استانی است که توانسته سهمیه گوشت گرم وارداتی را بگیریم.

افشار پور افزود: توزیع این سهمیه بر اساس آمار جمعیتی هر شهرستان در کل استان توزیع می شود و فروشگاه هایی در هر شهرستان برای توزیع گوشت انتخاب شده اند.

وی در پاسخ به کم بودن میزان توزیع نیز اذعان داشت: شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد پیگیری های خوبی را برای افزایش سهمیه کل استان یزد انجام داده است و ان اشاالله اگر محقق شد، مشکلاتی که مردم با آن دست به گریبان هستند، حل خواهد شد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.