محتوا محتوا

رییس اداره اوقاف تفت خبر داد


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفت گفت: دو وقف جدید با نیات امور قرآنی و ساخت مسجد همزمان با ماه مبارک رمضان در شهرستان تفت ثبت شد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، از ثبت دو وقف جدید همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان تفت خبر داد.

حجت الاسلام محمدعلی فلاح با بیان اینکه این وقف ها با نیت های امور قرآنی و ساخت مسجد، وقف شده، گفت:  این دو وقف در روستاهای طزرجان و خلیل آباد تفت صورت گرفته است.

وی ادامه داد: همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان آقای حسن دهقان طزرجانی قطعه زمینی به متراژ ۱۵۰ مترمربع به ارزش ۲۰ میلیون تومان واقع در روستای طزرجان را با نیت احداث مسجد امامین معصوم وقف کرده اند.

این مقام مسئول اضافه کرد: همچنین آقای حاج محمد پور زحمتکش سه دانگ از شش دانگ ساختمان دو طبقه به متراژ ۲۷۲ متر مربع به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان واقع در روستای خلیل آباد تفت را همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان برای امور قرآنی وقف کرده اند.

گفتنی است، در حال حاضر در شهرستان تفت، هزار و 893 موقوفه و 3هزار و 870 رقبه وجود دارد و شهرستان تفت از لحاظ تعداد موقوفات رتبه سوم استان را داراست.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.