محتوا محتوارئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان تفت گفت: از مجموع ماموریت های نوروزی اورژانس تفت 241 مورد مربوط به حوادث غیر ترافیکی و 82 مورد نیز مورد به حوادث ترافیکی بوده است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، اظهار داشت: طرح سلامت نوروز 98 اورژانس تفت از 25 اسفند ماه لغایت 14 فروردین ماه اجرا شد.

 

«مجید معصومی» ادامه داد: در راستای خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی، 323 ماموریت توسط اورژانس تفت در این طرح صورت گرفت.

وی افزود: شهرستان تفت از جمله مناطق ییلاقی استان یزد است که در ایام نوروز پذیرای حجم عظیمی از مسافران و گردشگران نوروزی است و این ویژگی حساسیت فعالیت اورژانس در این شهرستان را دو چندان کرده است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی تفت با بیان اینکه خوشبختانه هیچ گونه تصادف منجر به فوت در ایام نوروز نداشته ایم، گفت: از مجموع 323 ماموریت انجام شده توسط اورژانس تفت تنها یک مورد فوتی به ثبت رسیده است که مربوط به ماموریت های غیر ترافیکی بوده است.

معصومی خاطرنشان کرد: از مجموع ماموریت های انجام شده در شهرستان تفت 241 مورد مربوط به حوادث غیر ترافیکی و 82 مورد نیز مورد به حوادث ترافیکی بوده است.

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.