محتوا محتواکاش جناب طالبی زمانی که فرماندار تفت تغییر کرد دلایل بی توجهی به خواسته های و پیگیری های مردم و بزرگان شهرستان تفت را هم در صفحه توییترشان اعلام می کردند!

به گزارش خبرنگار صبح تفت، چندی پیش بود که پس از کش و قوس های فراوان تغییر سیاسی و بچه گانه فرماندار تفت توسط دولتمردان استان یزد صورت گرفت.

«محمود زارع رشکوئیه» که در عملکرد بی نظیر چهارساله خود شهرستان تفت را در مسیر توسعه و ترقی قرار داد با سیاسی کاری مسئولان استانی و علی رغم درخواست مردم تفت تغییر کرد.

استاندار یزد در پاسخ به درخواست اصحاب رسانه، طومارهای حمایتی مختلف مردم تفت به ویژه روستائیان و حتی نامه 7 امام جمعه تفت مبنی بر ابقای فرماندار با بیان اینکه«مخلص مردم تفت هستم اما در این مورد خودم تصمیم می گیرم»، فرماندار تفت را تغییر داد.

حال با گذشت چند ماه از تغییر فرماندار تفت، گزینه جدید عملکرد چندان مناسبی در این کسوت نداشته و حتی پروژه هایی مانند گازرسانی به روستاهای ده بالا و طزرجان که در دوره فرماندار قبل کلنگ زنی آن انجام شد در حال حاضر وضعیت مشخصی ندارد که در این باب مفصلاً خواهیم نوشت.

اما موضوع وقتی جالب می شود که همین روند در رابطه با فرماندار بافق نیز تکرار می شود؛ یعنی دوباره سیاسی کاران استان یزد تغییر فرماندار بافق را دنبال می کنند اما علی رغم اینکه حکم« زاده رحمانی» برای سمت فرمانداری یزد از سوی وزیر کشور امضا شد؛ استاندار با بی اعتنایی به امضای وزیر کشور، زاده رحمانی را در فرمانداری بافق ابقا کرد.

 

معاون سیاسی استاندار یزد در این رابطه در توئیتی نوشت : با حسن تدبیر استاندار محترم و موافقت وزارت کشور و در جهت تحقق خواسته ها و پیگیری ها مردم و بزرگان شهرستان بافق و ابراز تمایل زاده رحمانی برای تداوم خدمت در آن شهرستان با وجود صدور حکم جدید، فرماندار بافق ابقا شد؛ برای این دوست عزیزم موفقیت های بیشتر را آرزو دارم.

این روند به خوبی نشان می دهد که دوگانگی رفتار و تصمیم گیری جناحی و سیاسی به رویه ای در دولتمردان یزدی تبدیل شده است.

کاش جناب طالبی زمانی که فرماندار تفت تغییر کرد دلایل بی توجهی به خواسته های و پیگیری های مردم و بزرگان شهرستان تفت را هم در صفحه توییترشان اعلام می کردند!

بنظر می رسد یا مردم تفت در واژگان جناب طالبی مردم محسوب نمی شوند و یا تدبیر جناب استاندار در آن موقع حسنی نداشته است!

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.