محتوا محتوا

روایتی دوباره از بدقولی مسئولان تفت:


13 تیم ورزشی دهستان سخوید تفت دلشان به یک زمین خاکی خوش بود که این زمین هم به برکت بدقولی مسئولان تفت کاربری خود را از دست داده و دیگر قابل استفاده نیست.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، هیچ چیز برای مردم بویژه جوانان سخت تر از این نخواهد بود که مسئولی وارد شهر یا منطقه شود قولی دهد و برود ولی نه تنها کاری انجام ندهد بلکه قولش هم یادش برود!

وضعیت ورزش در دهستان سخوید حال روز و خوبی ندارد؛ که دلیل عمده اش به خاطر همین بدقولی مسئولان است؛ دهستان سخوید شهرستان تفت از معدود مناطق روستایی این شهرستان است که ورزش در آن بدین شکل پویا و فعال است.

14 تیم ورزشی اعم از فوتسال، والبیال و فوتبال در این دهستان مشغول فعالیت هستند که در سطح استان و شهرستان خوش درخشیده اند.

*داستان سالن ورزشی سخوید

احداث سالن ورزشی سخوید در سفر دولت قبل به استان یزد مصوب شد و افتتاح آن در هفته دولت سال 1394 توسط مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد؛ این سالن به عنوان سال چند منظوره در ابعاد کوچکی ساخته شده و ارتفاع آن کمی از 4 و نیم متر بیشتر است به همین خاطر نمی توان از آن برای ورزش های نظیر والیبال و فوتسال استفاده کرد، اما جدای از این موضوع، این سالن بعد از گذشت یکسال از افتتاح، امکانات اولیه نظیر آب و برق را نداشت و خبری از وسایل گرمایشی، سرمایشی، رختکن و ... هم نبود؛ یعنی پروژه کامل نشده بود ولی افتتاح شده بود.

*جوانان سخویدی عطای سالن ورزشی را به لقایش بخشیده اند

همه این مشکلات باعث شده تا جوانان سخویدی عطای ورزش در این سالن را به لقای آن ببخشند و ورزش خود را در زمین مجاور این سالن انجام دهند.

اما همه ماجرا به اینجا ختم نمی شود؛ پس از آنکه وضعیت نامناسب سالن ورزشی سخوید باعث می شود تا جوانان این روستا در زمین خاکی ورزش کنند، مسئولان تفت قول می دهند تا این زمین خاکی را به چمن مصنوعی تبدیل کنند.

*سالن سخوید فقط برای ورزش های رزمی مناسب است/ در زمین خاکی ورزش می کنیم

یکی از جوانان سخویدی در همین رابطه به خبرنگار صبح تفت می گوید: سالن سخوید برای هیچ ورزشی جز ورزش های رزمی مناسب نیست برای همین ما از زمین خاکی مجاور این سالن برای ورزش استفاده می کردیم.

«زارع» ادامه می دهد: مسئولان در ابتدا به ما قول دادند تا بجای زمین خاکی چمن مصنوعی ایجاد کنند اما پشیمان شدند و گفتند این زمین را همانند یکی دیگر از روستاهای تفت(صادق آباد) آسفالت می کنیم و با رنگ اپوکسی(یک نوع رنگ خاص) آن را آماده ورزش می کنیم.

*دولت یک ریال هزینه نکرده است/ همان زمین خاکی ما را هم خراب کردند

وی اضافه می کند: این زمین نزدیک به یکسالی است که آسفالت و به حال خود رها شده است، دیگر قابل استفاده نیست و حتی در بین آن گیاهان چون خار و... بیرون آمده است.

این جوان سخویدی با بیان اینکه دولت تاکنون یک ریال برای این زمین هزینه نکرده است، ادامه می دهد: اول قرار بود این زمین چمن مصنوعی شود که مسئولان بدقولی کردند الان هم که این زمین با هزینه و پول پیمانکار گاز دهستان سخوید آسفالت شده، مسئولان تفت نه تنها آن را آماده نمی کنند بلکه زمین خاکی ما را هم خراب کرده اند و گویا اصلاً یادشان نیست قولی داده اند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.