محتوا محتوا

رئيس دانشگاه علوم پزشکی یزد تأکید کرد

حتی یک بیمار کرونایی در بخش عادی بیمارستان تفت بستری نشده است/ لزوم پرهیز از مباحث حاشیه‌ای


رئيس دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به مباحث به وجود آمده در مورد بیمارستان تفت عنوان کرد: این بحث‌ها حاشیه‌ای است و اصل کار نجات جان بیماران است.

به گزارش صبح تفت به نقل از یزدرسا، محمدرضا میر جلیلی رئيس دانشگاه علوم پزشکی یزد اظهار داشت: همه کادر درمان در تلاش هستند و برای  کمک به مبتلایان کرونا تلاش می‌کنند. ان‌شالله بیمارستان‌های استان با حداکثر توان کمک می‌کنند تا تمام بیماران استان را پوشش دهیم و در این آزمون سر بلند شویم. 

وی با اشاره به اظهارات برخی افراد عنوان کرد: تا کنون حتی یک بیمار کرونایی در بخش عادی بیمارستان تفت بستری نشده و فقط تختهای آی سی یو مورد استفاده قرار گرفته‌اند. همچنین از ابتدای شیوع کرونا تمام بیماران تفتی به مرکز استان اعزام شده‌اند.

این مقام مسئول گفت: تا جایی که در توان ما بوده بیمارستان تفت را تجهیز کرده‌ایم. به خصوص از اسفندماه که  کار تجهیز آی سی یو و بخش‌ها را شدت بخشیدیم. 

وی ادامه داد: با این وجود بیمارستان‌های دیگر را در یزد فعال کرده ایم. ان‌شاالله اصلاً مجبور نشویم بیماری را به جای دیگر اعزام کنیم. 

میرجلیلی ابراز داشت: این بحث‌ها حاشیه‌ای است و اصل کار کمک به بیماران و نجات جان بیماران است. تمام تلاش ما این است  که حتی یک مریض از نظر ارائه خدمات درمانی به مشکل برنخورد. امروز همه همکاران ما بستری شدند تا بخش‌های دیگر را در استان راه‌اندازی کنیم تا هیچ مریضی حتی یک ساعت منتظر تخت نباشد. خوشبختانه بیمارستان افشار نیز به کمک آمده و قرار است بیمارستان شهدای کارگر نیز به این بحث کمک کند. 

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.