محتوا محتوا

فعال دانشجویی، دانشگاه آزاد تفت:


فعال دانشجویی، دانشجوی دانشگاه آزاد تفت گفت: همه مسئولان باید با روحیه جهادی و عزم جدی و به دنبال حل مشکلات باشند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، مسئول آموزش بسیج دانشجویی شهرستان تفت با اشاره به حوادث و فتنه گری های اخیر، گفت: امروز دشمن به دنبال ایجاد دودستگی و اختلاف بین مردم و مسئولین است و سعی دارد اقشار مختلف جامعه را نسبت به آرمان‌های والای انقلاب بی‌تفاوت کند.

«عارف گیداری» افزود: اتفاقات اخیر نشان داد فتنه‌انگیزی‌ها و توطئه‌های دشمن بر ضربه به این نظام مقدس و جلوگیری از رشد و پیشرفت کشور ادامه دارد.

دانشجوی دانشگاه آزاد تفت با انتقاد از اینکه برخی افراد و خواص از روی عمد یا جهل در حال تکمیل پازل دشمن هستند و در زمین دشمنان بازی می‌کنند افزود: همه مسئولان باید با روحیه جهادی و عزم جدی و به دنبال حل مشکلات باشند.

این فعال دانشجویی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معضلات و مشکلات اقتصادی جامعه و عدم اقدام جدی دولتمردان در این راستا تصریح کرد:  با این ‌وجود شاهد این هستیم که برخی مسئولین ادعا‌ها و آمار‌هایی را مطرح می‌کنند که با واقعیت‌ها جامعه که به ‌وضوح مشهود است تفاوت جدی دارد و این خود باعث افزایش نارضایتی‌های مردم و ایجاد اختلاف و تنش می‌شود.

وی با بیان اینکه دخالت علنی دشمنان در آشوب گری ها به خوبی نشان داد اغتشاشات و تخریب اموال عمومی از کجا نشئت می گیرد، تصریح کرد: حساب مردم از کسانی که آشوبگری می کنند و به دنبال کوچترین بهانه ای برای دشمنی علیه کشور و انقلاب اسلامی هستند جداست و مسئولان باید برای رفع مشکلات معشیتی و زندگی مردم تلاش کنند.

این فعال دانشجویی با اشاره به حضور به موقع مردم در برخی از شهرها و برگزاری راهپیمایی علیه فتنه گران گفت: ملت سربلند ایران همیشه به خوبی دشمنان را شناخته و با حضور به موقع خود در صحنه پاسخ محکمی به دشمنی ها داده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.