محتوا محتوا

خطیب جمعه تفت:


امام جمعه تفت گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه دینی و شرعی ماست؛ حضور در راهپیمایی 22 بهمن فقط شرکت در یک برنامه ملی و معنوی نیست.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه تفت در خطبه های این هفته نمازجمعه با بیان اینکه انقلاب اسلامی تحولی شگرف در تاریخ را رقم زد گفت: امروز ما در همه عرصه ها نسبت به قبل از انقلاب، پیشرفت های عظیم و قابل قبولی داشتیم.

حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی نعمت بزرگی است که باید قدردان آن باشیم؛ قدردان انقلاب بودن یعنی هر چه در توان داریم بگذاریم و برای پیشرفت و حفظ این نظام تلاش کنیم.

وی وحدت را نیاز ضروری و دقیق فعلی کشور بیان کرد و گفت: در اوضاعی که استکبار جهانی و در راس آن آمریکا با نشان دادن چنگ و دندان هرچه دشمنی و کینه دارند علیه ملت ایران کار بسته اند تا نظام را ساقط کنند وظیفه همه ما مردم به خصوص خواص جامعه است تا با همدلی و همزبانی در مقابل دشمنان رفتار کنیم و فقط به فکر پیشرفت و پیشبرد نظام و انقلاب و کشور باشیم.

وی با اشاره به اختلاف نظرهای سیاسی فعلی در جامعه، اذعان داشت: متاسفانه اصلاح طلبی و اصولگرایی، چپ و راست و این دسته و آن دسته یکی از نقشه های دشمنان بود که به خوبی اجرا شد و اکنون نیز نتایج آن برای دشمنان به خوبی به ثمر نشسته است.

خطیب جمعه تفت تصریح کرد: ما باید به همه این دو دستگی ها پایان دهیم و در یک صف واحد برای حمایت و اعتلای اسلام و انقلاب تلاش کنیم تا دشمنان ما ناامید شوند.

وی با اشاره به در پیش بودن یوم الله 22 بهمن، گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه دینی و شرعی ماست؛ حضور در راهپیمایی 22 بهمن فقط شرکت در یک برنامه ملی و معنوی نیست بلکه حضور ملت ایران در آستانه 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به جهانیان نشان خواهد داد که انقلاب اسلامی هر روز مقتدر تر و پاینده تر از گذشته است و سند این مدعا همین حمایت ها و حماسه سازی های ملت ایران است.

امام جمعه تفت با دعوت از آحاد مردم شریف تفت برای حضور در راهیپمایی 22 بهمن ابراز امیدواری کرد: مردم تفت در کنار همه ملت ایران، بار دیگر برگ زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهند کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.