محتوا محتوا

گزارش/


رصد فعالیتهای اخیر جبهه اصلاح‌طلبان در حوزه انتخابیه میبد و تفت نشان می‌دهد گه آنان با هماهنگی رهبران مرکزی خود، چند سناریو برای تصاحب کرسی نمابندگی میبد و تفت پس از ۱۲ سال تدارک دیده‌اند.

به گزارش صبح تفت، یکی از این سناریوها تعدد ثبت‌نام کنندگان افراد وابسته به این خط فکری در دو حوزه انتخابیه تفت و میبد (و به ویژه میبد) است.

در این فرآیند ابتدا تعداد قابل توجهی از اصلاح‌طلبان برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه تفت و میبد ثبت‌نام می‌کنند و اهداف جبهه اصلاح‌طلب از این طریق دنبال می‌شود.

یکی از مهمترین اهداف مدعیان اصلاح‌طلبی برای این اقدام، همان دستورالعمل کشوری جهت فشار بر شورای نگهبان در جهت عدم ردصلاحیت کاندیداهای منسوب به اصلاح‌طلبان می‌باشد.

هدف دیگری که از این اقدام دنبال می‌شود «تعدد و تشتت نمایی» در اردوگاه اصلاح‌طلبان جهت فریب اردوگاه رقیب و فراهم ساختن زمینه ثبت‌نام کاندیداهای متعدد اصولگرا و ایجاد پراکندگی در این جبهه می‌باشد.

هدف دیگر اصلاح‌طلبان از ثبت‌نام‌ چهره‌های متعدد، تضمین حضور حداقل یک کاندیدای نزدیک به اصلاح‌طلبان در صورت ردصلاحیت کاندیداهای متعدد این جبهه از سوی شورای نگهبان می‌باشد.

تکنیک «موج سازی» هم شاید مهمترین هدف اصلاح‌طلبان از ثبت‌نام‌های پیاپی باشد؛ به این ترتیب که ابتدا تعداد زیادی کاندیدای اصلاح‌طلب و یا نزدیک به این خط فکری ثبت‌نام می‌کنند و در صورت تایید صلاحیت بیشتر از یک نفر آنان، وقتی تنور انتخابات به حد کافی گرم شد آنان یک به یک (و شاید هم دفعتا)به نفع کاندیدای نهایی کنار می‌کشند و با این کار ایجاد موج تبلیغاتی در افکار عمومی خواهند نمود.

البته جریان اصلاح‌طلبی در حوزه انتخابیه تفت و میبد چهره شاخص چندانی ندارد و برای تامین مقاصد فوق‌الذکر ناگزیر است تا از افرادی کمک بگیرد که جزء افراد سرشناس نیستند و بعضا خود را مستقل نامیده‌اند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


تفتی
حوزه تفت و میبد درسته نه حوزه میبد و تفت
هرچند مطلب را به نقل زدید ولی اگر عرق تفتی ندارید حداقل درست و اصولی بنوییسد
چرا که تفت مرکز حوزه انتخابیه است.
----------------------------------------------
صبح تفت:: اولا که تشکر از دقت نظر شما، اصلاح شد
دوما ما «عرق» تفتی نداریم ولی «ارق» تفتی داریم شاهد این مدعا هم مطالبی است که در زمان داغ بودن تغییرات حوزه انتخابیه منتشر کردیم
سوما همانطور که شما گفتید تفت مرکز حوزه انتخابیه است حالا چه حوزه انتخابیه تفت و میبد و چه حوزه انتخابیه میبد و تفت
+1 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۱ ۱۸:۲۰
امامی
واقعا برایتان متاسفم
شما مطلبی را از سایتی کپی کردی که بنظر می رسد از هویت و رفتار پیش دستانه او هیچ اطلاعی نداری. بابا این بنده خدا خودش هفت خط فیلمه
توی میبد خودش و خانواده اش شناخته شده هستن به همین دلیل هم هست که باباش از یزد کاندید مشه ! نه میبد و تفت
---------------------------------------------------------
صبح تفت:: ابتدا که غذرخواهی میکنیم از مدیران سایت میبدما
و اما بعد::
اینو بدون برادر امامی که بدگویی و غیبت مردم درست نیست
دوم شما چرا اینقد از این خبر ناراحتی که هم اینور و هم اونور پرحرارت نظر میدی ؟؟
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۱ ۱۸:۲۵